توهمی ترین وبلاگ! (اولین وبلاگ ایرانی ترجمه شده به 36 زبان دنیا!)

بیاااا پیشم.. بیا نزدیکتر / نمیخوام از دور نگاهت کنم

کلاه قرمزی 92 

مجموعه فوق العاده پرطرفدار کلاه قرمزی ۹۲ با آغاز سال ۹۲ روی آنتن رفت ، بعد از پخش سری قبلی کلاه قرمزی ۹۱ و موفقیت بی سابقه آن ، امسال نیز این مجموعه با شخصیت های جدیدی هر شب از شبکه ۲ سیما پخش می شود.

کلاه قرمزی 92

مجموعه کلاه قرمزی ۹۲ هر شب حدود ساعت ۸ پخش خواهد شد و و همزمان با پخش هریک از قسمت ها در سایت نیز بروز رسانی خواهد شد ، شما می توانید برای دریافت قسمت های جدید هر شب به همین مطلب مراجعه نمائید.

کیفیت ریپ : ۴۸۰P

سایز تصویر : ۶۰۰*۴۸۰

فرمت فایل : MP4

زمان تقریبی هر قسمت : ۵۰ دقیقه

حجم تقریبی هر قسمت : ۱۶۰ مگابایت

آخرین بروزرسانی ۱۷ فروردین ۹۲ قسمت ۱۸ اضافه شد

( به دلیل حجم بالای دانلود لینک های مستقیم جدید و کمکی نیز اضافه شد)

دانلود کلاه قرمزی ۹۲ :

دانلود قسمت ۱ : لینک مستقیم لینک کمکی لینک مستقیم ۲ لینک کمکی ۲ مشاهده آنلاین

دانلود قسمت ۲ : لینک مستقیم لینک کمکی لینک مستقیم ۲ لینک کمکی ۲ مشاهده آنلاین

دانلود قسمت ۳ : لینک مستقیم لینک کمکی لینک مستقیم ۲ لینک کمکی ۲ مشاهده آنلاین

دانلود قسمت ۴ : لینک مستقیم لینک کمکی لینک مستقیم ۲ لینک کمکی ۲ مشاهده آنلاین

دانلود قسمت ۵ : لینک مستقیم لینک کمکی لینک مستقیم ۲ لینک کمکی ۲ مشاهده آنلاین

دانلود قسمت ۶ : لینک مستقیم لینک کمکی لینک مستقیم ۲ لینک کمکی ۲ مشاهده آنلاین

دانلود قسمت ۷ : لینک مستقیم لینک کمکی لینک مستقیم ۲ لینک کمکی ۲ مشاهده آنلاین

دانلود قسمت ۸ : لینک مستقیم لینک کمکی لینک مستقیم ۲ لینک کمکی ۲ مشاهده آنلاین

دانلود قسمت ۹ : لینک مستقیم لینک کمکی لینک مستقیم ۲ لینک کمکی ۲ مشاهده آنلاین

دانلود قسمت ۱۰ : لینک مستقیم لینک کمکی لینک مستقیم ۲ لینک کمکی ۲ مشاهده آنلاین

دانلود قسمت ۱۱ : لینک مستقیم لینک کمکی لینک مستقیم ۲ لینک کمکی ۲ مشاهده آنلاین

دانلود قسمت ۱۲ : لینک مستقیم لینک کمکی لینک مستقیم ۲ لینک کمکی ۲ مشاهده آنلاین

دانلود قسمت ۱۳ : لینک مستقیم لینک کمکی لینک مستقیم ۲ لینک کمکی ۲ مشاهده آنلاین

دانلود قسمت ۱۴ : لینک مستقیم لینک کمکی لینک مستقیم ۲ لینک کمکی ۲ مشاهده آنلاین

دانلود قسمت ۱۵ : لینک مستقیم لینک کمکی لینک مستقیم ۲ لینک کمکی ۲ مشاهده آنلاین

دانلود قسمت ۱۶ : لینک مستقیم لینک کمکی لینک مستقیم ۲ لینک کمکی ۲ مشاهده آنلاین

دانلود قسمت ۱۷ : لینک مستقیم لینک کمکی لینک مستقیم ۲ لینک کمکی ۲ مشاهده آنلاین

دانلود قسمت ۱۸ : لینک مستقیم لینک کمکی لینک مستقیم ۲ لینک کمکی ۲ مشاهده آنلاین

.ps-social-sharing-2011{ -webkit-transition: opacity 0.3s; -moz-transition: opacity 0.3s; filter: alpha(opacity=70); opacity: 0.5; } .ps-social-sharing-2011:hover{ filter: alpha(opacity=100); opacity: 1; }
به اشتراک بگذارید...
|+| نوشته شده توسط Ehsan در یکشنبه 1 اردیبهشت1392 | موضوع: فیلم و آهنگ
آستین هایی برای نابودی موسیقی پاپ بالا زده شده اند ! 

Show IN ©WwW.KhOrZoU.BLOgfA.CoM™ By EHsANShow IN ©WwW.KhOrZoU.BLOgfA.CoM™ By EHsANShow IN ©WwW.KhOrZoU.BLOgfA.CoM™ By EHsANShow IN ©WwW.KhOrZoU.BLOgfA.CoM™ By EHsANShow IN ©WwW.KhOrZoU.BLOgfA.CoM™ By EHsAN

بچه ها

این صفحه را نیز برای دوستان خودتان ارسال کنید!!!

پرونده : آستین هایی برای نابودی موسیقی پاپ بالا زده شده اند !
.:: " کودتای براندازی موسیقی پاپ " از قبل برنامه ریزی شده است ::.روزهایی زیادیست که می دانیم خوانندگان لس آنجلسی در حال رفت و آمد به کشور هستند. ما هم اول باورمان نمی شد ولی وقتی ملاقات های حضوری و تماس های تلفنی آنها را مانند سایر خوانندگان داخلی روی تلفن همراهمان می دیدیم دیگر امری عادی شده بود ! آنها از ما کمک می خواستند. آنها حمایت می خواستند. ما هم فکر می کردیم دلسوزان موسیقی هستیم و به آنها یاری می دادیم ! غافل از اینکه خودمان در حال فراهم کردن بستری برای یک نوع براندازی موسیقی پاپ در داخل ایران هستیم ! این مطلب چند روزیست که نمود پیدا کرده و مارا هم برآن داشت تا شما مخاطبان موسیقی هم بدانید که چه کسانی نمی خواهند این موسیقی پاپ که تازه راه رفتن یاد گرفته بتواند از جایش بلند شود ...

در این پرونده ابتدا بصورت گذرا اتفاقات چند وقت اخیر را بازبینی می کنیم و آنرا با اخبار بدست آمده ما آمیزیم و در پایان نتیجه می گیریم.

از تابستان پارسال در بین اهالی موسیقی می گفتند "حبیب" آمده ایران و می خواهد کنسرت بگذارد ! بعد معلوم شد نامه ای به رئیس جمهور نوشته و حتی با معاون وی (رحیم مشائی) هم دیدار کرده است ! حالا هم می گویند پرونده اش در ارشاد تشکیل شده و در حال گذراندن مراحل مجوزگیری است !!! از طرفی هفتهء گذشته خبر رسید که "معین" (خواننده لس آنجلسی) هم پایش به ایران باز شده و نفر بعدی خود اوست ! در روز پایانی کنسرت بنیامین در امریکا هم که "محسن رجب پور گفت : 4 خوانندهء لس آنجلسی را به ایران می برم !" !!!

این اخبار از یک طرف و دعواهای رسانه ای و مقالات موافقان و مخالفان از طرف دیگر بی شک ذهن هر مخاطبی را به بیراهه می برد ! برخی می گویند خیلی کار خوبی است که ما در ایران بتوانیم این خوانندگان را از نزدیک ببینیم ! برخی دیگر هم اعتقاد دارند این ها در زمانی که باید مانند امثال آیدین آغداشلو ها و فرهاد ها و فریدون فروغی ها و ... در مملکت می مانند و در کنار مردم رنج دیده زیر بمباران و در سالهای تحریم زیر گرسنگی با آنها همدردی می کردند فرار را بر قرار ترجیح دادند و در سواحل امریکا به خوش گذرانی پرداختند تا سختی ها تمام شود !!! شما می گویید حق با کیست ؟!

ولی دوستان ! عزیزان ! دوستداران موسیقی ! بیایید چشم ها را باز کنیم و با کمک هم دست آنهایی که برای نابودی موسیقی پاپ نقشه کشیده اند را برای همه بر ملا کنیم .

- گریزی می زنیم به مقالهء اخیر "علی بحرینی (روزنامه نگار)" در همین مورد :

((موسيقى لس‏آنجلسى كه تا اوايل دهه هشتاد در نقطه مقابل موسيقى داخلى، معنا مى‏شد حالا چند سالى است برابر موسيقى «مجاز» قرار گرفته و يا بهتر است بگوييم همان سيستمى كه همواره با جريان فرهنگى توليدات خارج از كشور مشكل داشت و سخت تلاش مى‏كرد تا «موسيقى لس‏آنجلسى» را نكوهش كند، جريان موسيقى در داخل كشور را به «قالب» كشيد و فرصت انتشار رسمى آلبوم‏ها و برگزارى كنسرت را فقط به آنهايى داد كه در چارچوب قوانين حركت كرده باشند. ... و حالا پس از سال‏ها تلاش براى «به چارچوب كشيدن» و قانونمندكردن موسيقى پاپ، قسمتى «كم‏‌حجم» اما بانفوذ در مديريت فرهنگى كشور تصميم گرفته‏اند ساز‌مخالف بزنند و ديوار موسيقى لس‏آنجلسى را روى سر بچه‏‌هاى مجاز داخل كشور «آوار» كنند و در اين قسمت نيز يار و ياور اهالى موسيقى آن سوى آب‏ها باشند. انگار نه انگار كه ده، دوازده سال است صدها نفر در داخل كشور براى تأمين نظرات مسئولان فرهنگى كشور، بسيار سختى كشيده‏اند و براى احترام به قوانين كشور به معناى واقعى كلمه اذيت شده‏اند و آزار ديده‏اند.))
((آيا حواسمان هست كه اگر روزى حبيب در داخل ايران مجوز آلبومى را دريافت كند و يا كنسرت بدهد به بچه‏هاى مظلوم داخل كشور كه سال‏هاست با رعايت قوانين و قواعد ارشاد فعاليت كرده‏اند چه ظلم بزرگى كرده‏ايم؟ طى سال‏هاى اخير، ده‏ها خواننده براى آن كه كليپ‏هايشان در كانال‏هاى ماهواره‏اى كنار كليپ خواننده‏هايى مثل حبيب پخش شد، گرفتار برخوردهاى قانونى شدند و بسيارى از آنها به دليل همين برخوردها از فعاليت‏هاى هنرى دست كشيدند. آيا مى‏توانيم پاسخگوى تك‏تك آنها باشيم؟ اينكه روزى ميان موسيقى سالم و ناسالم، ديوار بكشيم و روز ديگر آن ديوار را روى سر گروهى كه موسيقى سالم را انتخاب كرده‏اند، خراب كنيم و به گروه رقيب «بفرما» بزنيم، شرط و انصاف نيست! ))
(( آنهايى كه از نقش و تأثير موسيقى غافلند و امروز در پهنه مديريت خود سرى هم به سوراخ موسيقى زده‏اند، احتمالاً با شعار «آزادى در موسيقى» پيگير دريافت مجوز براى حبيب هستند. در هر صورت بايد مانع از فعاليت قريب‏الوقوع حبيب در داخل كشور شويم. اگر قرار باشد فارغ از تمام ديدگاه‏هاى فرهنگى، فعاليت در موسيقى را آزادِ آزاد اعلام كنيم، آن وقت بايد اين حقيقت را مدنظر قرار بدهيم كه برگزارى كنسرت خواننده‏هايى مثل حبيب در داخل كشور بايد آخرين مرحله از آزادسازى موسيقى باشد نه اولين حركت! ))
(( اگر قرار است نظارت از موسيقى ايران حذف شود، ابتدا بايد دفتر موسيقى ارشاد را تعطيل كرد، سپس به ترانه‏سرايان اجازه داد تا هرچه مى‏خواهند بسرايند و به خواننده‏ها فرصت داد تا حداقل چند سال هر جورى كه دلشان مى‏خواهد با كليپ‏هايشان در كانال‏هاى ماهواره‏اى جولان بدهند و سرانجام در مرحله آخر به فعاليت خواننده‏هايى مثل حبيب در داخل كشور رسميت بخشيد.))پروندهء این مسئله مطمئنا به حبیب ختم نخواهد شد ! آنهایی که در این برههء زمانی به دلیل شرایط سیاسی و موقعیت سیاسی شان دست بدامن "طرد شدگان" از این مملکت شده اند قصد دیگری دارند ! آنها می خواهند موسیقی پاپ در مدت کوتاهی شورش را در بیاورد و آنگاه بگویند : " ما آزادی دادیم ! اهالی موسیقی جنبه نداشتند !" پس آنگاه موسیقی را تعطیل می کنند تا به ماهیت حرام بودن موسیقی در اعتقادات خودشان برسند و آنرا به ما و شما تحمیل کنند !!! .

بايد پرسيد حبيب و امثال حبیب... قرار است با كنسرت‏هاى احتمالى‏شان در تهران، نماينده كدام فرهنگ باشد؟ فرهنگی که هر روز و هر روز با خرج میلیارد ها تومان در رسانه ملی بر علیه آن تبلیغ می شود !؟

موقعيت مبهم موسيقى در كشور باعث شده همواره جرياناتى با موسيقى داخل كشور مقابله كنند و درصدد تضعيف آن باشند و اسباب نابودى كامل آن را فراهم آورند. به نظر مى‏رسد صدور مجوز براى فعاليت خواننده‏هايى مثل حبيب و معین ، يك پرده جديد از دشمنى با موسيقى پاپ ايران باشد. هر هنرى را مى‏توان با كور كردن ذوق هنرمندان، از رونق انداخت و به تعطيلى كشاند. براى «سرخورده كردن» صدها هنرمندى كه عاشقانه و قانونمندانه براى سربلندى موسيقى داخل كشور تلاش كرده‏اند، باز كردن پاى حبيب و امثال حبيب به تهران نسخه موثرى است كه چه بسا دشمنان قسم‏خورده موسيقى آن را تجويز كرده باشند. حبيب در اين راستا مى‏تواند ماموريت خود را طى يكى، دو سال به خوبى انجام بدهد و اسباب نااميدى جوان‏هايى را فراهم كند كه شايد قرار است يكى، دو دهه ديگر شكوفا شوند.

در شرايطى كه طى سه، چهار سال اخير هنرمندان به شدت با سياست‏گذاري هاي موسيقى كشور سازگار شده‏اند و از سوى ديگر دفتر موسيقى ارشاد در همين مدت رضايت داده تا از سختگيرى‏هاى گذشته‏اش دست بكشد و در اين تعامل، تعداد ترانه‏ها، آهنگ‏ها و آلبوم‏هايى كه مجوز نمى‏گيرند، به پايين‏ترين حد ممكن و تعداد كنسرت‏هاى پاپ به بيشترين اندازه رسيده، حضور خواننده‏هاى لس‏آنجلسى در تهران بيشتر از هميشه بوى «توطئه» مى‏دهد و مى‏توان حدس زد كه دست‏هايى در كار است تا ريتم مناسبى كه براى حيات پاپ ايران طى ماه‏هاى گذشته به دست آمده، از بين برود.

آیا طرفداران محسن چاوشی حاضر میشوند با استقبال از خوانندگان لس آنجلسی در ایران محسن چاوشی را به دست نابودی بسپارند ؟! مگر رخوانندگانی مثل "علی اصحابی / محسن یگانه / بهنام صفوی / سیروان خسروی / رضا صادقی / علی لهراسبی / فرزاد فرزین / بنیامین / و ... " همه و همه برای مجوزهایشان پا به پای طرفدارانشان خون دل نخوردند تا بعد 2-3 سال آقازادگان شاغل در سمت های مربوط به موسیقی آنها را قابل بدانند و اجازهء انتشار آلبوم هایشان را بدهند !!؟ مگر به مهدی مقدم با این همه کلیپ مجوز دادند که به حبیب یا معین بخواهند بدهند !؟!؟ تازه هنوز امثال علی عبدالمالکی . احسان غیبی . مهدی مدرس . و... در انتظار دریافت روادید برای ورود به بازار موسیقی مجاز هستند !!!
تعداد خواننده‏هايى كه به خاطر اجراى چند قطعه غيرمجاز، ماه‏هاست نمى‏توانند براى آثار مجازشان «مجوز» بگيرند و به جمع خواننده‏هاى رسمى بپيوندند، غيرقابل شمارش است و ترديدى نيست كه بسيارى از اين خواننده‏ها استعداد و خلاقيت بسيارى دارند و فقط به خاطر آن كه در قسمتى از فعاليت خود به بيراهه رفته‏اند، دچار مشكل شده‏اند. آنهايى كه سنگ حبيب را به سينه مى‏زنند، آيا مى‏توانند جواب اين جماعت بزرگ كه قوانين حاكم بر موسيقى مانع از فعاليت‏هايشان شده است را بدهند؟

بیایید با عدم حمایت از حضور خوانندگان لس آنجلسی در ایران راه را برای موفقیت "کودتای براندازی موسیقی پاپ" ببندیم و همچنان از خوانندگان جوانی حمایت کنیم که در آینده جای بزرگان موسیقی را در دل فرزندان ما خواهند گرفت. فراموش نکنید خوانندگان داخلی که هم اکنون 90 % محبوبیت در ایران را دارند بدون داشتن کلیپ به این درجات نایل شده اند و اگر قرار به مقایسه باشد اینها اسطوره های ما هستند ! نه آنها که به زور آن همه کلیپ و تبلیغ و کنسرت و مصاحبه . باز هم ورشکسته هایی بیش نیستند و به فکر پا گذاشتن به حیطهء این جوان های بی امکانات و موفق هستند !

گفتنیست اخباری منتشر شده است که حاکی از موافقت رئیس جمهور و معاون اول وی با حضور حبیب و امثال او در ایران بوده و تصمیم نهایی به وزیر ارشاد واگذار شده است.
طبق آخرین اخبار استشهادنامه ای از سوی 20 خوانندهء پاپ ایران در حال جمع آوریست تا حمایت دولت از خوانندگان لس آنجلسی و مبتذل را محکوم کنند و آنرا در 2 نسخه به شخص رئیس جمهور و شخص وزیر ارشاد برسانند تا مراتب اعتراض خود را اعلام کنند !

... و در پایان این پرونده : برای جلوگیری از نابودی موسیقی پاپ و براندازی نقشهء "کودتای براندازی موسیقی پاپ" همه اعتراض خود را به هر نحوی به گوش مسئولین خواهیم رساند و از خوانندگان داخلی کاملا حمایت خواهیم کرد.
|+| نوشته شده توسط Ehsan در چهارشنبه 5 خرداد1389 | موضوع: فیلم و آهنگ
بعد مدت ها... 
سلام م م م م م

خوب بعد از مدت ها اومدم به ولاگ که يه پست بزارم و برام!!

تقصير من نبود هاا! من ۲ ماه هست که مي خوام بايم وبلاگ رو به روز کنم ولي هي نميشه !! نميدونم چرا!

ديگه بابا زندگي دانشجويي که واسه آدم وقت نميزاره!!

خلاصه که ديگه ببخشيد که خرزوخان به اين فلاکت افتاده!!!

من چون فعلا هيچ مکان مشخصي نداره! يه جورايي آوارم! نه خوابگاهي هست نه هيچي!! زندگي با اينکه جالب شده ها ولي باز به درد نمي خوره!! ديگه اينکه ولنتاين هم گذشت!! درس ها هم همه شون پاس شدن و مشروط هم نشدم!! ته خوش شانسي بود!!

ديگه اينکه آلبوم محسن چاووشي هم اومد! آهنگ ساسي مانکن هم اومد (دانلود آخر مطلب) خیلی باهال شده ه ه ه ه !!

دنيا هم که همينطوري ميري جلو و من هنوزم دارم درجا ميزنم!!

يه روزي من هم ميرم روبه جلو!!

ديگه اينکه جاتون خالي ديروز بعد از 10 سال به خاطر يکي از دوستام دعوا کردم !! جاتون خالي! هنوزم خون دماغ دوستم روي شلوارم هست!!

خوب ديگه من برم! جاي همتون الان خاليه!!!! خوش باشين! فعلا خداحافظ!

 

آهنگ جدید و بسیار شاد ساسی مانکن به نام تهرانو La کن

تنظیم : امیر مسعود

(با سه کیفیت متفاوت) 

فرمت : Mp3 / کیفیت : 192Kbps

 Sasy Mankan - Tehrano LA Kon

فرمت : Mp3 / کیفیت : 128Kbps

 Sasy Mankan - Tehrano LA Kon

فرمت : Wma / کیفیت : 64Kbps

 Sasy Mankan - Tehrano LA Kon

لینک غیر مستقیم :

http://rapidshare.com/files/354724709/Sasy.Mankan-Tehrano.LA.Kon.mp3.html


 

|+| نوشته شده توسط Ehsan در چهارشنبه 5 اسفند1388 | موضوع: فیلم و آهنگ
بعد از چند وقت..... 
سلام به همه ببینندگان وبلاگ خرزو

ماشالله این دانشگاه کمر آدمو شکونده محلت نمیده آدم بیاد نت! ولی خوب تا چند وقت دیگه شاید این  مشکل هم حل بشه و من تند تند وبلاگ و به روز کنم! خاطره دیگه توش ننویسم مثل الان و مطالب قشنگ بنویسم توش تا یکم دور هم بخندیم!

فقط امروز برا اینکه دست خالی نباشم براتون دمو آلبوم رضا صادقی رو می زارم به نام یکی بود یکی نبود!

برید اورجینال بخرید مثل من نباشید دانلود کنید! دیگه اینکه دانشکاه هم خوبه! آدم ها رو بزرگتر میکنه از اون اخلاق بچه گانه جدا می کنه! ( ولی خوب ماکه تاحالا ندیدم!) درس ها هم که سنگین و باید هی هر روز درس بخونی که اونم نمی خونیم! به هر حال ترم صفریم و..... نباید زیاد امیدی بهمون داشت! تو دانشگاه داره یه خبر هایی میشه . . . . . .

فیلم اره ۶ هم مه اورجینالش اومده بشینید ببینید!!!!

دیگه اینکه واقعا کنکوری ها بشینیدی درس بخونید برید این دانشگاه های دولتی با سرعت اینترنت
1 mb/s حال کنید! هیچ چیزیش هم که باحال نباشه اینش باحاله!!

فعلا بای! تا چند وقت دیگه . . . .

 

آلبوم جدید رضا صادقي با نام يكي بود يكي نبود منتشر شد.
این آلبوم را از هم اکنون می توانید از طریق فروشگاه های عرضه محصولات فرهنگی در سرتاسر کشور به صورت اورجینال تهیه کنید.

( دموي آلبوم با رضایت صاحب و ناشر اثر جهت دانلود قرار داده شده است )                                دانلود دموي آلبوم در يك فايل زيپ     Rapidshare     Directlink

01 Mikham Toro.mp3      
02 Be To Madyoonam.mp3      
03 Jadoo.mp3      
04 Khodaro Che Didi.mp3      
05 Aghoshe To.mp3      
06 Shahzadeh.mp3      
07 Yeki Bood Yeki Nabood.mp3      
08 Zende Bash Eshgh.mp3      
09 Mah Garde Halghehaa.mp3      
10 Royaye Darya.mp3      
11 Marg O Zendegi.mp3      
12 Baram Doa Kon.mp3      
13 Noghte Sare Khat.mp3      

|+| نوشته شده توسط Ehsan در جمعه 13 آذر1388 | موضوع: فیلم و آهنگ
فرار از زندان هم تموم شد.... 
سلام:

بلاخره بعد از 1 ماه و به طور موسط روزي 3 ساعت ( تقريبا 4 قسمت ) بلاخره تموم کردن اين سريال واقعا واقعا قشنگ و جذاب Prison Break رو!!
همونطوري هم که از اسمش معلومه ماجراي فرار از زندانه!! ولي خب از چندتا زندان اون معلوم نيست!!
ماجرا از اين قراره که يک نفر به چرم قتل که بعدا معلوم ميشه نکرده ميره زندان! و برادر باهوش طرف به دليل ماجراهايي که پيش اومده عذاب وجدان ميگيره و مي خواد اون رو بياره بيرون! و براي همين  هم ميره يه دزدي مختظر ميکنه و ميره زندان پيش برادرش!
و نقشه ي فرار رو عملي ميکنن به همراه چند نفر ديگه که بايد فرار ميکردن!! ولي خوب تازه اولشه! بعد فرار کلي مشکلات ديگه به وجود مياد که نصف اونها غير قابل پيش بيني بوده!! و فراري ها آروز مي کنن اي کاش ما فرار نميکرديم از زندان!! سريال واقعا هيجاني هست!! و بيشتر وقت ها براي بيننده سوال ايجاد ميکنه که چرا اينطوري شده و.....!! همون طوريم که ميدونيم اين سريال محمبوب ترين سريال دنيا شده! و اصلا اين فيلم رو براي رقابت با فيلم Lost ساختن!! از همه مهمتر اينکه آهنگشاز اين کار هم يک شخصيت ايراني هست که فيلم هاي ديگه اي رو هم آهنگسازي کرده! آقاي رامين جوادي!
ولي تنها بخش بد اين سريال بد تموم کردن سريال هست!! که سريع خواستن به هدف نويسنده برسن! که ..... ( ديگه اينجاشو نميگم!) ولي بعيد بود از همچين شخصيتي که همچين اتفاقي در آخرش بيوفته براش!!
در کل اگه بخوايد من بهش نمره بدم از 20 من به ا ين سريال ميدم 19 !!! وقتي اين سريال رو بينيد ديگه سريال هاي ايراني مثل سريال پنجمين خورشيد ( که اين هم کپي سريال اثر پروانه اي) هست براتون بي معني و بي مزه ميشه!!
راستي اين سريال الان تقريبا تا قسمت 30 دوبله شده توسط جوانه پويا! و بزودي هم توي شبکه 3 براي نمايش ميزارن!!
بعداهااا بیشتر ازش عکس میزارم!!

|+| نوشته شده توسط Ehsan در شنبه 21 شهریور1388 | موضوع: فیلم و آهنگ
سریال جذاب Prison Break !!! 
سلام به همه!! مشغول دیدن سریال تقریبا ۷۶ قسمتی prison break هستم!! لطفا مزاحم نشوید!!

پیشنها میکنم که شما هم حتما ببینید!!

 

|+| نوشته شده توسط Ehsan در سه شنبه 3 شهریور1388 | موضوع: تصاویر
دانلود آهنگ جدید و بسیار شاد تتلو و طعمه به نام حالا که جیبم خالیه + متن شعر 

Show IN ©WwW.KhOrZoU.BLOgfA.CoM™ By EHsANShow IN ©WwW.KhOrZoU.BLOgfA.CoM™ By EHsANShow IN ©WwW.KhOrZoU.BLOgfA.CoM™ By EHsANShow IN ©WwW.KhOrZoU.BLOgfA.CoM™ By EHsANShow IN ©WwW.KhOrZoU.BLOgfA.CoM™ By EHsAN

بچه ها

این صفحه را نیز برای دوستان خودتان ارسال کنید!!!

بازم یه متن شعر دیگه!! اندفعه از تتلو و طعمه هست!! نمیدونم این دوتا که خداحافظی کردن چرا باز برگشتن؟!! خوب مهم نیست!! یه آهنگ خیلی باحال و خنده دار دادن که سبکش 6 و 8 هست!! فقط بدی آهگش اینه که خیلی تنده!! اونجایی که آروم میشه ( دقیقه 1:40) خیلی بهتر و قشنگ تر میشه! پیشنهاد میکنم دانلود کنید! خیلی قشنگه! متن شعر هم که نوشتم براتون!! دانلود آهنگ هم گذاشتم!

 

آهنگ جدید و بسیار شاد امیر تتلو و اردلان طعمه به نام حالا که جیبم خالیه

(با دو کیفیت متفاوت)

آهنگ با كيفيت MP3 128

آهنگ با كيفيت 64 OGG

آهنگ با كيفيت WMA 20 ( مخصوص تلفن همراه )


لینک غیر مستقیم :

http://rapidshare.com/files/259784594/Amir.Tatalo_Ft.Tomeh-Hala.Ke.Jibam.Khalie.mp3

 

این هم از متن شعر:

 

درسته پول ندارم

ولی خوب دل که دارم

خط ثابت ندارم

ولی ایرانسل که دارم

از بین این همه من یه خانوم خوشگل که دارم

از بین این همه من یه خانوم خوشگل که دارم

 

درسته بنز ندارم ولی 206 که دارم

توی جردن نه ولی خونه تو تجریش که دارم

یه خانوم که رفته برنزه کرده تو کیش که دارم

یه خانوم که رفته برنزه کرده تو کیش که دارم

 

وای که چه حالیه

همه چی عالیه

خوش می گذره با اینکه جیب من خالیه

 

تو که هی لج میکنی و اون آبروهاتو کج میکنی

بگو بینم حالا که جیبم خالیه واسم خرج میکنی؟


حالا که وجهه ی کاری ندارم و

لیساسن معماری ندارم و

ماشین سواری ندارم و

ویلا توی ساری ندارم و

یه دونه هزاری ندارم و

حساب جاری ندارم و

ملک تجاری ندارم و

چیزهایی که تو داری من ندارم

باز منو خل میکنی

پسرهارو اوسکول میکنی

سر کیسه رو شل میکنی

جیب منو پر میکنی

 

(این قسمت به پایین قشنگ میشه آهنگ!!)

 

تو که کت پوست مار می پوشی و

لباس های مارک دار می پوشی

مانتو چاک دار می پوشی و

کفش های ساق دار میپوشی

سمت اون یکی نرو

تورو خدا بگیر منو

 

کت پوست  مار ندارم

شلوار لی که دارم

پاسورت کانادایی نه ولی کارت ملی که دارم

یه خانوم خوب در سطح تیم ملی که دارم

یه خانوم خوب در سطح تیم ملی که دارم

 

چایی ساز نه ندارم ولی قوری که دارم

یخچال ساید بای ساید نه ولی معمولی که دارم

یه خانوم شبیه آنجلی جولی که دارم

یه خانوم شبیه آنجلی جولی که دارم

|+| نوشته شده توسط Ehsan در شنبه 3 مرداد1388 | موضوع: فیلم و آهنگ
دانلود فیلم هری پاتر و شاهزاده دورگه (6) + خلاصه ی این فیلم + عکس هایی از این فیلم 
 

Show IN ©WwW.KhOrZoU.BLOgfA.CoM™ By EHsANShow IN ©WwW.KhOrZoU.BLOgfA.CoM™ By EHsANShow IN ©WwW.KhOrZoU.BLOgfA.CoM™ By EHsANShow IN ©WwW.KhOrZoU.BLOgfA.CoM™ By EHsANShow IN ©WwW.KhOrZoU.BLOgfA.CoM™ By EHsAN

بچه ها

این صفحه را نیز برای دوستان خودتان ارسال کنید!!!

 

هری پاتر و شاهزاده دورگه !

Harry Potter And Half  Blood Prince

 

Show IN ©WwW.KhOrZoU.BLOgfA.CoM™ By EHsAN

 

محصول سال:2009

تاریخ انتشار:جولای 15 سال 2009

کیفیت :camera

تولید شده در :ایالات متحده امریکا

گروه فیلم : اکشن ، تخیلی ، انطباق و عاقبت

مدت زمان:2 ساعت 33 دقیقه

اطلاعات بیشتر:imdb

 

خلاصه داستان:

هری (دانیل رادکلیف) به همراه بهترین دوستانش یعنی رون (روپرت گرینت) و هرمیون (اما واتسون) آماده آغاز کردن ششمین سال تحصیلی‌شان در مدرسه جادوگری هاگوارتز می‌شوند. ولدمورت که دشمن قصی القلب هری است کمربند تهدید به دور فرد برگزیده را سفت تر می‌کند و هری در می‌یابند که دشمنانش هر لحظه بیشتر و بیشتر می‌شوند و البته کشنده‌تر. دامبلدور (مایکل گامبون)، که مدیر مدرسه است، به هری یک سری خاطرات کلیدی گزین‌شده را در رابطه با گذشته‌ی ولدمورت نشان می‌دهد اما این وسط مشکلی وجود دارد. یکی از آن خاطرات، که در آن پروفسور هوریس اسلاگهورن (جیم برادبنت) درباره جادویی ممنوعه بحث می‌کند، تحریف شده است. دامبلدور شیوه برخورد با پروفسور و دریافتن حقیقت را به عهده خود هری می‌گذارد که شاید از این راه بتوان کلیدی را برای سرنگونی ولدمورت پیدا کرد. در این اثناء، دراکو مالفوی (تام فلتون) به دنبال انتقام شکست پدرش از هری و دامبلدور است و خودش را با عهدی ناگستتنی که با ولدمورت می‌بنندد، در حصر می‌اندازد. در این میان هری علیه میل روزافزونی که نسبت به خواهر جوان رونجینی (بانی رایت) – در حال گسترش است،‌ مبارزه می‌کند و رون و هرمیون هم با احساساتی که نسبت به هم دارند، برای هم ناز می‌کنند و......

 

 

دانلود فیلم هری پاتر 6(شاهزاده دورگه)

( لینک غیر مستقیم با دو حجم متفاوت )

 

لینکهای غیر مستقیم:

400مگی

Multi Host
http://sharebee.com/13ec15d3
http://sharebee.com/90fc6ff0
http://sharebee.com/ff7aa96d
http://sharebee.com/8a45a800

OR

http://www.2shared.com/file/6735395/86ad41d8/Harry_Potter_and_the_Half-Blood_Prince-CAMpart1.html
http://www.2shared.com/file/6735406/cb29bdae/Harry_Potter_and_the_Half-Blood_Prince-CAMpart2.html
http://www.2shared.com/file/6735404/2527dc82/Harry_Potter_and_the_Half-Blood_Prince-CAMpart3.html
http://www.2shared.com/file/6735411/4c56194c/Harry_Potter_and_the_Half-Blood_Prince-CAMpart4.html

OR

http://rapidshare.com/files/257024825/Harry_Potter_and_the_Half-Blood_Prince-CAM.part1.rar.html
http://rapidshare.com/files/257024813/Harry_Potter_and_the_Half-Blood_Prince-CAM.part2.rar.html
http://rapidshare.com/files/257025147/Harry_Potter_and_the_Half-Blood_Prince-CAM.part3.rar.html
http://rapidshare.com/files/257025111/Harry_Potter_and_the_Half-Blood_Prince-CAM.part4.rar.html

OR

http://www.fileflyer.com/view/NH689AD
http://www.fileflyer.com/view/eZnqfAJ
http://www.fileflyer.com/view/WE6skB5
http://www.fileflyer.com/view/hwBJuAj

_______________________________________________

لینکهای پرسرعت:

700مگی

 

http://www.megaftp.com/60326

or

http://ezyfile.net/8v5av2y0ad9z/Harry._www.movieinfo.blog.com_mkv.html
 

or

http://www.mediafire.com/?gotyjqmwdw3
http://www.mediafire.com/?ymytf5j5mht
http://www.mediafire.com/?ztzzwzzzjlg
http://www.mediafire.com/?mbih2nglk2n
http://www.mediafire.com/?uqoetjngne5
http://www.mediafire.com/?inoeayyheyj
http://www.mediafire.com/?zxljjgdkmwx


or

http://usershare.net/LillosKing/gz3whmsgmyuo
http://usershare.net/LillosKing/559ej0jwus49
http://usershare.net/LillosKing/4omzft88n0gx
http://usershare.net/LillosKing/m61yoyyf94xm
http://usershare.net/LillosKing/jjg5t307jned
http://usershare.net/LillosKing/3441jl9mecef
http://usershare.net/LillosKing/qas58d4qm8cc

 

 
 

آخرین فیلم از هری پاتر !!

قسمت 6 هری پاتر به نام هری پاتر و شاهزاده دورگه طولانی ترین فیلم از مجموعه هری پاتر این فیلم یکی از پرفروش ترین فیلم ها این ماه بوده است!

 

هری پاتر و شاهزاده دورگه:

شاهزاده دورگه از چیزی که من اسمش را «سندروم مقدمه‌چینی» می‌نامم، رنج می‌برد و این بدان معنی است که قسمت اعظم داستان و انرژی آن نه فدای بازگویی ِ داستانی خود، بلکه فدای ربط‌ دادن بخش‌ها به یکدیگر شده است که در قسمت بعدی مجبور به پرداخت تاوان آن خواهند بود. در نتیجه، شاهزاده دورگه برای بیننده‌ رضایت‌بخش‌تر خواهد بود به این شرط که تمام مجموعه را از قبل ندیده باشد، یعنی نیازمند به آگاهی قبلی از قسمت‌های پیشین است. از این رو، شاهزاده دورگه در برگیرنده حسی ناقص و نامتمرکز است. در مقایسه با قسمت‌های قبلی، این قسمت از نظر ساختاری ضعیف‌ترین است اما خوشبختانه اتمامش «هیجان انگیز» است. هیجان هم از نظر بصری و هم احساسی. نیم ساعت پایانی فیلم به اندازه کافی خوب از آب درآمده است که بتوان از دو ساعت کند ِ اولیه آن چشم‌پوشی کرد. برای کسانی که با رمان‌ها آشنا نیستند، بعضی از اتفاقات موجود در فیلم برایشان شگفت انگیز است. طرفداران رولینگ شاید علاقمند باشند بدانند که آیا چنین صحنه‌هایی در فیلم عدالت را نسبت به کلمات نوشته‌شده در رمان برقرار می‌کند یا نه و من می‌توانم به آنها این اطمینان را ببخشم که اینطور است.

 

برای دیدن عکس هایی از فیلم و  پوسترهای دیگر فیلم  به ادامه ی مطلب بروید!

 


ادامه مطلب
|+| نوشته شده توسط Ehsan در جمعه 2 مرداد1388 | موضوع: فیلم و آهنگ
آهنگ جدید و فوق العاده زیبای احسان غیبی به نام دلواپسی + متن آهنگ + 6 عکس جدید 
 

Show IN ©WwW.KhOrZoU.BLOgfA.CoM™ By EHsANShow IN ©WwW.KhOrZoU.BLOgfA.CoM™ By EHsANShow IN ©WwW.KhOrZoU.BLOgfA.CoM™ By EHsANShow IN ©WwW.KhOrZoU.BLOgfA.CoM™ By EHsANShow IN ©WwW.KhOrZoU.BLOgfA.CoM™ By EHsAN

بچه ها

این صفحه را نیز برای دوستان خودتان ارسال کنید!!!

خوب بچه ها! بازم یه آهنگ تکنو !! فوق العاده زیبا از احسان غیبی که تقریبا همه آهنگ هاشم قشنگه! اسم این آهنگ دلواپسی هست! و کار خیلی خیلی قشنگه!!! تنظیم هم مثل همیشه مال الیاس شیرزاد هست! من که خیلی خوشم اومد از این آهنگ!! شما چطور؟ پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید!! متن هم که اینجا گذاشتم می تونید استفاده کنید! آهان راستی یادم رفت بگم که آلبوم احسان غیبی به زودی به صورت مجاز با نام خاطره انگیز به بازار میاد!!!!

راستی 6 تا عکس هم گذاشتم از احسان غیبی که می تونید در ادامه ی مطلب ببینید!!

 

حالا دلواپست هستم

من اگه بی تو شکستم

اگه تنها و غریبم

چشم به راه تو نشستم

اگه خندیدی به حرفام   ( = = => با تو هست هااا!! هی می خندی الکی!! )

اگه پاسخی ندادم

من و این حس عجیبم

تو سوالی و کی جوابم؟

 

خاطره هایی که بدون تو میمیرن

همون شب هایی که بهونه ات و میگیرن

ببین چه آسون زدی قلبمو شکستی

بگو هنوزم چشم به راه من نشستی

 

اگه حس کردی که احساس قشنگ عشق من به تو کم اومد

اگه قصه ی من و تو. توی میون راه سر اومد

اگه رفتی اگه سرنوشت اشک هامو ندیدی

من به نقطه سر خط تو به سرنوشت تازه ای رسیدی

 

خاطره هایی که بدون تو میمیرن

همون شب هایی که بهونه ات و میگیرن

ببین چه آسون زدی قلبمو شکستی

بگو هنوزم چشم به راه من نشستی

 

 

این هم از آهنگ و چندتا عکس از احسان غیبی (عکس ها در  ادامه ی مطلب)

 

آهنگ جدید و بسیار زیبای احسان غیبی به نام دلواپسی . بهمراه ۶ عکس جدید

ترانه سرا و آهنگساز : احسان غیبی / تنظیم : الیاس شیرزاد

(با سه کیفیت متفاوت)

Show IN ©WwW.KhOrZoU.BLOgfA.CoM™ By EHsAN

 
 
فرمت : Mp3 / کیفیت : 256Kbps

 احسان غیبی - دلواپسی

فرمت : Mp3 / کیفیت : 128Kbps

 احسان غیبی - دلواپسی

فرمت : Wma / کیفیت : 64Kbps

 احسان غیبی - دلواپسی

 


لینک غیر مستقیم :

http://rapidshare.com/files/258021421/Ehsan.Gheibi-Delvapasi.mp3.html

 

 


ادامه مطلب
|+| نوشته شده توسط Ehsan در سه شنبه 30 تیر1388 | موضوع: تصاویر
متن آهنگ مرگ خاموش از قیامت باند + دانلود آلبوم بیسار زیبای این گروه 

Show IN ©WwW.KhOrZoU.BLOgfA.CoM™ By EHsANShow IN ©WwW.KhOrZoU.BLOgfA.CoM™ By EHsANShow IN ©WwW.KhOrZoU.BLOgfA.CoM™ By EHsANShow IN ©WwW.KhOrZoU.BLOgfA.CoM™ By EHsANShow IN ©WwW.KhOrZoU.BLOgfA.CoM™ By EHsAN

بچه ها

این صفحه را نیز برای دوستان خودتان ارسال کنید!!!

 

خوب بچه ها! بازم lyric  یه آهنگ دیگه! منتها تنها فرقش اینه که برای یه خوانندشو نوشتم یعنی امیر قیامت!! یکی از بهترین رپ هایی بود که تقریبا گوش دادم!! کلا این آلبوم قیامت که اسمش ( هنرمندان بی ادعا) است چندتا ترک خیلی بترکون داره!! که یکیش اینه که من متن شعرهای امیر قیامت رو نوشتم که خیلی خیلی قشنگن!! آهنگ رو باید گوش کنید تا وزن اون بیاد دستتون!! پیچیده است یه کم تکست هاش!


 

عکس های مچالت توی کر و فر

حتی توی بهارمون داریم یه خزون تر

ماده ی دو! دنده پنج قانون

میگه طاق زدی امیر و با گنج قارون

کی بود به من میگفت این قصه رو بباف

من عاشق عشقم! نه عاشق داف

چرا میگین قیامت معروف داف داره

داف خوب هامون دنبال قفل های ماهواره و

من دنبال تو بودم از کرخه تا راین

پاتوق فکر ما اقیانوس آرام

چرا حلقه ی فرضی می نداختی دستت

تو که فکر و روح و جسم و اسم  و رسمت

با ما شکل میگرفت تو یه خیال فرضی

این تکست رو نوشتم با مداد قرضی

تا فهمیدی زبانم خوبه گفتی please wait

این 8 بیتم داشته حکم 200 بیت!

 

 

یه جای دیگه از این آهنگ میگه:
 

جلاد عشق! یهو بی صدا سر زد

تو میگی فالشم! من می خونم رو سر ضرب

تپش قلبم تو هر 60 ثانیه. 100 ضرب!

جلاد بدون تیزی من رو از سر زد

لحظه ها میشکنن و خاطرات پیر میشن

رفیقا سر یه داف به ما گیر میشن

یادش بخیر میکردم من دست تو موت

خاطرات خوب من دیگه رفت از تو روت

 


اینم از آلبوم که ااون تراکی که من نوشتم! تراک 5 هست! راستی ترک یک هم خیلی قشنگه!!

 

آلبوم جدید و زیبای قیامت باند با نام هنرمندان بی ادعا...  با 2 کیفیت

Show IN ©WwW.KhOrZoU.BLOgfA.CoM™ By EHsAN

                                     

دانلود یکجا 128                  سرور مستقیم

MP3 128

 

 01 - Pelane Akhar.mp3 3.6 MB Apr-11-09
 02 - Ghesas.mp3 4.6 MB Apr-11-09
 03 - Montazer Bash.mp3 3.9 MB Apr-11-09
 04 - DISCO TEQUE.mp3 2.9 MB Apr-11-09
 05 - Marg-e-Khamoosh.mp3 4.4 MB Apr-11-09
 06 - Hame Ba Ma!.mp3 4.5 MB Apr-11-09
 07 - Honarmandane-Bi-edea.mp3 3.1 MB Apr-11-09
 08 - Igariesa.mp3 2.9 MB Apr-11-09
 


دانلود یکجا OGG                  سرور مستقیم

 OGG

 

 01 - Pelane Akhar.ogg 1.4 MB Apr-11-09
 02 - Ghesas.ogg 1.7 MB Apr-11-09
 03 - Montazer Bash.ogg 1.5 MB Apr-11-09
 04 - DISCO TEQUE.ogg 1.1 MB Apr-11-09
 05 - Marg-e-Khamoosh.ogg 1.7 MB Apr-11-09
 06 - Hame Ba Ma!.ogg 1.7 MB Apr-11-09
 07 - Honarmandane-Bi-edea.ogg 1.2 MB Apr-11-09
 08 - Igariesa.ogg 1.1 MB Apr-11-09
|+| نوشته شده توسط Ehsan در دوشنبه 29 تیر1388 | موضوع: فیلم و آهنگ
آهنگ فوق العاده زیبا از آرش آرد فروشان به نام دخترک کبریت فروش + متن شعر + ویدئوی آهنگ 
 

Show in www.khorzou.blogfa.comShow in www.khorzou.blogfa.comShow in www.khorzou.blogfa.comShow in www.khorzou.blogfa.comShow in www.khorzou.blogfa.com

بچه ها

این کلیپ رو خودم درست کردم خیلی قشنگه(این رو خودم نمی گم اونایی که دانلود کردن گفتن!!!) حجمش هم پایینه از حامد هاکان به نام تو سال نو آدم باش هست.) این کلیپ مال 2 سال پیش هست! و دیگه لینکش پوسیده شده و کار نمیکنه! بزودی یه جایی Uploade می کنم که لیننک مستقیم بده تا شما راحت باشین!

حجم : 3.55 Mb مدت اون هم 2 دقیقه و 20 ثانیه هست.

از این دو تا لینک می تونین دانلود کنین!!

http://one.xthost.info/djesi/sal%20e%20no(Dj%20hamed%20hakan).wmv

یا

Download clip

منتظر کلیپ فرزاد فرزین باشید!!!(همچنان منتظر این کلیپ باشید) این کلیپ هم مال سال پیش هست و تقریبا تمام شده! ولی لینکش نکردم هنوز! چون پرژه اش ناقص مونده برای کنکور! و فکر کنم برای چندتا از فایلها برای rendere آخرش مشکل پیدا کنم!

این صفحه را نیز برای دوستان خودتان ارسال کنید!!!

این آهنگ رو هم اگه تونستین بگیرین! خیلی قشنگه! سبکش هم نصفش راک هست! کلا آهنگ قشنگی شده! به خصوص اینکه تنظیم کار برای الیاس شیرزاد بوده!! فقط بدی این آهنگ اینه که قدیمی هستش و مال آخرهاس سال 86 هست!! راستی لینک آهنگ غیر مستقیم و با کیفیت 192 و حجم اون هم نزدیک 8 مگابایت هست !! شرمنده لینک دیگه ای پیدا نکردم!! راستی شرمنده من چند روز نبودم! یه هفته کامل عشق و حال توی اصفهان داشتم!! و دوستاها و فامیل ها! یه اتفاقات خوبه دیگه ای هم افتاد!! نمیگم حالا! در خماری بمون!!

 

موزیک ویدیو جدید و زیبای آرش آردفروشان به نام دختر کبریت فروش به همراه آهنگ این ویدیو

تنظیم : الیاس شیرزاد

 

لینک غیر مستقیم آهنگ با کیفیت اصلی و 192 :

http://rapidshare.com/files/99486695/Arash.ArdForoushan-Dokhtarake.Kebrit.Foroush.mp3.html

 

موزیک ویدیو :

حجم

رپید شیر

مگا آپلود

لینک ۱

لینک ۲

لینک ۳

لینک ۴

30Mb

 دانلود

-

 دانلود

 دانلود

 دانلود

 دانلود

 

 

 

این هم از متن شعر:

دختر کبریت فروش تو این خیابون سرد

داره میمیره

از  آدم های این شهر کسی پیدا نشدش

که دستش رو بگیره

شعله ها خاموش میشن آرزوهاش میمیرن

کبریت ها نم کشیده

لرزیدن تنش رو کبودی لب هاش رو

هیچ کس انگاری ندیده

نزارین بمیره

نزارین بمیره

همه تو خونه هاشون یا تو لباس های گرم

توی خیال توی رویا

ولی برا دخترک هرگز دیگه نمیاد

روزهای خوب فردا

کز کرده یه گوشه ای با یه صدای لرزون

با التماس داره میگه

((آقا یه کبریت بخر

خانوم یه کبریت بخر

فردا اولین روز عیده!))

 

آدم ها رد شدن و اتفاقی یا به عمد

حتی نگاهشم نکردن

بعضی از این آدم ها مثل یه کوه یخن

قلب هاشون سرد سردن

رد شدن بی تفاوت رو برنگردوند کسی

انگار که اصلا نبوده

دختر کبریت فروش جلو چشم من و تو

تنها و بی پناه مونده

 

لعنت به شعرهای من

اگر که نمیتونن گرم کنن دست یخت رو

لعنت به این واژه ها

چون نمی شه بگیرن لرزیدن تنت رو

 

دست های یخ زده ات رو بزار تو دست های من

منم مثل تو تنهام

بیا تو آغوش من گرما رو از من بگیر

حالا که پیشت اینجام

 

می سوزنم شعرهام رو حتی اگه یه لحظه

بخندونه لبت هارو

حتی اگه یه لحظه از یاد تو ببره

دردها و غصه هاتو

 

اما شعرهای منم مثل کبریت های تو کوتاه عمر سوختنشون

با یه شعله یا با شعر وسعت عاشقی رو نمیشه یاد داد بهشون

دخترک کبریت فروش انگار که عشق مرده و به ته خط رسیدیم

باید با غم بمیریم تا تو یه دنیای خوب باز همدیگرو ببینیم

 

|+| نوشته شده توسط Ehsan در شنبه 20 تیر1388 | موضوع: فیلم و آهنگ
فیلم بسیار زیبای و فوق العاده دیدنی به نام bachna ae haseeno 

Show in www.khorzou.blogfa.comShow in www.khorzou.blogfa.comShow in www.khorzou.blogfa.comShow in www.khorzou.blogfa.comShow in www.khorzou.blogfa.com

بچه ها

این کلیپ رو خودم درست کردم خیلی قشنگه(این رو خودم نمی گم اونایی که دانلود کردن گفتن!!!) حجمش هم پایینه از حامد هاکان به نام تو سال نو آدم باش هست.) این کلیپ مال 2 سال پیش هست! و دیگه لینکش پوسیده شده و کار نمیکنه! بزودی یه جایی Uploade می کنم که لیننک مستقیم بده تا شما راحت باشین!

حجم : 3.55 Mb مدت اون هم 2 دقیقه و 20 ثانیه هست.

از این دو تا لینک می تونین دانلود کنین!!

http://one.xthost.info/djesi/sal%20e%20no(Dj%20hamed%20hakan).wmv

یا

Download clip

منتظر کلیپ فرزاد فرزین باشید!!!(همچنان منتظر این کلیپ باشید) این کلیپ هم مال سال پیش هست و تقریبا تمام شده! ولی لینکش نکردم هنوز! چون پرژه اش ناقص مونده برای کنکور! و فکر کنم برای چندتا از فایلها برای rendere آخرش مشکل پیدا کنم!

این صفحه را نیز برای دوستان خودتان ارسال کنید!!!

 

بیشتر کسایی که من و میشناسن می دونن که من تو عمرم فیلم هندی خیلی کم دیدم و dvd اصلا ندیدم! ولی خوب bachna ae haseeno ( که نمیدونم معنیش هم چی میشه!!!) رو به پیشنهاد یه نفر گرفتم و رفت تو صف که ببینمش و  بلاخره بعد از ۳ ماه دیدمش!

تاحالا فیلم هندی به این قشنگی ندیده بودم البته خوب برای این بود که تاحالا فیلم هندی ندیده بودم!! این فیلم کل حرفش این بود: هرکاری توی دنیا کنی برمیگرده به خودت! یعنی اگه هر اشتباهی ودل شکستنی یا هر گناه دیگه در حق دیگری انجام دادی بدون که یه روزی اون بلا سر خودت میاد! که بعضی وقت ها برای جبرانش خیلی دیر میشه و بعضی وقت ها هم نه!

حال براتون داستان فیلم رو تعریف میکنم تا وسط هاش:

چندتا پسر هستند که دارن میرن سفر به اروپا و از اون طرف هم چندتا دختر تو اون قطار هستن! خلاصه مسائلی پیش میاد که این دوتا با هم دوست میشن دختره میگه هرچه زودتر بیا که با هم باشیم و... پسره هم میگه باشه! وقتی برمیگرده پیش دوست هاش کلی اون دختر رو مسخره میکنه و بهش می خنده و خلاصه با دوستاش کلی حال میکنن! نگو که این دختره پشتش داره حرف هاشو گوش میده و خلاصه دلش میشکنه! این قسمت فیلم تموم میشه و میره چند سال دیگه جایی که پسره تونسته یه بازی بسازه و رفته توی شرکت Microsoft برای کار! که اونجا میره یه خونه میگیره و........... ( فکرکنم تا ایتجا فقط تا دقیقه 30 هست!)

هرگونه حدسی هم بزنید دربارهی این فیلم بهتون تضمین 100 درصد میدم که غلطه! البته خوب من مفهموم کلیش رو گفتم! ولی خط داستانیه فیلم رو نمیتونید بگید!

فیلم bachna ae haseeno  فوق العاده دیدنیه! برای سال 2008 هم هست! من  ولی اگه نظر شما با تعریف های من عوض شده بدونید که اصولا مثل همیشه فیلم ها رو بد تعریف میکنم! پس نگران نباشد! حتما این فیلم بسیار زیبا رو تهیه کنید! راستی توش یه 5 تا شو هم هست که تقریبا قشنگه! شعرهاشم خیلی زیبا بود! مخصوصا آهنگ هاش! این فیلم مدتش 2 ساعت و 30 دقیقه تقریبا هست!

این هم عکس ها و پوسترهایی از فیلم bachna ae haseeno  (بچه های مثبت شرمنده از بابت بدحجابی خانوم ها!) (پوستر اصلی فیلم رو اینجا میزارم و بقیه عکس ها در ادامه ی مطلب! از دست ندید!):

 


ادامه مطلب
|+| نوشته شده توسط Ehsan در پنجشنبه 11 تیر1388 | موضوع: تصاویر
آهنگ جدید و بسیار زیبای علی رضا فرد و امین عطایی به نام کشتی نجات 

آهنگ جدید و بسیار زیبای علی رضا فرد و امین عطایی به نام کشتی نجات

(با سه کیفیت متفاوت)

توضیح : این آهنگ در مورد انتخابات ریاست جمهوری ایران و حمایت از محمود احمدی نژاد است .فرمت : Mp3 / کیفیت : 192Kbps

 علی رضا فرد و امین عطایی - کشتی نجات

فرمت : Mp3 / کیفیت : 128Kbps

 علی رضا فرد و امین عطایی - کشتی نجات

فرمت : Wma / کیفیت : 64Kbps

 علی رضا فرد و امین عطایی - کشتی نجات


لینک غیر مستقیم :

http://rapidshare.com/files/241959652/AliReza.Fard_Ft.Amin.Ataee-Kashtie.Nejat.mp3.html

|+| نوشته شده توسط Ehsan در چهارشنبه 27 خرداد1388 | موضوع: فیلم و آهنگ
یه آهنگ توپ تکنو و ترنس 


اينم هم يه شعر توپ واسه بچه هاي توپ!! just For CAR!!!! البته بندري اين ها نيست هااا!! ترنس هست!
ولي خوب رپ توش نداره! به درد بچه هاي عشق رپ نمي خوره! ولي در کل شعر فوق العاده زيبايي هست!! از 20 ميشه بهش 18 يا 19 داد!! تنظیمش هم داش الیاس خودمونه!! بهترین تنظیم کننده!!

 

آهنگ جدید و فوق العاده زیبای سهیل جامی به نام خط قرمز

ترانه سرا : هادی اصحابی / آهنگساز : علی اصحابی / تنظیم : الیاس شیرزاد

(با سه کیفیت متفاوت)

 

فرمت : Mp3 / کیفیت : 192Kbps

 سهیل جامی - خط قرمز

فرمت : Mp3 / کیفیت : 128Kbps

 سهیل جامی - خط قرمز

فرمت : Wma / کیفیت : 64Kbps

 سهیل جامی - خط قرمز


لینک غیر مستقیم :

http://megaupload.com/?d=MHF4XC9V

 


اينم متن شعر!!

اين همه دنبال تو بودم که چي؟
از تو نوشتم و سرودم که چي؟
عمري شدي بود و نبودم که چي؟
شدي تموم تار و پودم که چي؟

ديگه زمونه دشمن عاشقه
تشنه به خون عاشقه صادقه
دربه دري بخت دل لايقه
عاقبت عشق حقيقي دغه!!

ديگه دلم بي غزل و ترانه است
بدون نغمه هاي عاشقانه است
ديگه کسي نمي خره دلم رو
اين دل بي رفيق غافلم رو
چون ديگه از هر چي دلِ بريده
يه خط قرمز رو خودش کشيده
خسته شدم از تو و از خييالت
از همه ي محبت محالت!

|+| نوشته شده توسط Ehsan در چهارشنبه 27 خرداد1388 | موضوع: فیلم و آهنگ
نمايش 90 فيلم سينمايي از تلويزيون در نوروز 88 

نمايش 90 فيلم سينمايي از تلويزيون در نوروز 88

در ترکيب آثار نمايشي سيما، 27 فيلم ايراني جاي گرفته است که حکايت از درصد ثابت پخش اين دست آثار در جعبه کوچک تلويزيون در مناسبت هاي مختلف از جمله نوروز دارد.
به گزارش روز سه شنبه ايرنا، برنامه پخش فيلم هاي نوروزي سيما از 27 اسفندماه آغاز مي شود و تاپايان تعطيلات نوروز ادامه دارد.
*شبکه يک سيما:
فيلم‌هاي سينمايي آغاز سحرگاه(27اسفند)، کودک و روباه(29اسفند)، بماني هفتم(30 اسفند)، هياهوي بچه‌ها(1فروردين)، ماه قرمز(2 فروردين)، مکزيکي(3 فروردين)، عنکبوت و رز(4 فروردين)، گراناز(5 فروردين)، ميليونر زاغه‌نشين(6 فروردين)، بيگانه‌اي پشت در(7فروردين)، رفتن به خانه(8 فروردين)، بيرون از بهشت(9 فروردين)، پرنده کوچک(10 فروردين)، خشاب خالي(11فروردين)، بهار شيرين(12 فروردين)، دختر جوان و گرگ‌ها (13 فروردين)و پايان بازي(14 فروردين) از شبکه يک سيما پخش خواهند شد.
فيلم سينمايي روز چهارشنبه 28 اسفندماه اين شبکه هنوز مشخص نشده است.
*شبکه دو سيما:
فيلم‌هاي سينمايي راه حل نهايي(27اسفند)، توطئه 1(28اسفند)، توطئه 2(29اسفند)، کلاه چرمي‌ها(30 اسفند)، ماه از روي سکو(1فروردين)، دنياي بدون دزدها(2 فروردين)، حول حالنا1و2(3 فروردين)، من و شيطان(5 فروردين)، مانگرو(6 فروردين)، شکست(7فروردين)، اينجا بودن(8 فروردين)، عيد به خانه مي‌آيد(10 فروردين)، حلقه(11فروردين)، تجارت جهاني(12 فروردين)، آقاي سه هزار(13 فروردين) و ماجراي دسپرو(14 فروردين) از شبکه دو سيما به‌روي آنتن خواهند رفت.
فيلم‌هاي سينمايي روز سه شنبه 4 فروردين و يکشنبه 9 فروردين ماه شبکه دو سيما هنوز مشخص نشده است.
*شبکه سه سيما:
فيلم‌هاي سينمايي و تلويزيوني همکار جاسوس من(27 اسفند)، بدو بدو(28 اسفند)، دار و دسته فوتباليست‌ها(29 اسفند)، ده رقمي(30 اسفند)، بچه‌هاي آسمان(1 فروردين)، همسر دلخواه من(2 فروردين)، موميايي 3(3فروردين)، پسرها سرباز به‌دنيا نمي‌آِيند(4 فروردين)، مردي به‌نام ييپ(5فروردين)، اي دوست مرا به‌خاطر آور(6 فروردين)، شواليه تاريکي(7 فروردين)، رفيق بد(11 فروردين)، سرشاخ(12 فروردين)، خط آبي باريک(13 فرودين) و قهرمان تحت تعقيب (14فروردين) از شبکه سه سيما پخش خواهد شد.
شبکه سه سيما روز 8 فروردين ماه به دليل پخش زنده مسابقات فوتبال فيلم سينمايي نخواهد داشت و فيلم‌هاي روزهاي 9 و 10 فروردين ماه نيز هنوز مشخص نشده‌اند.
*شبکه چهار سيما:
فيلم‌هاي سينمايي و تلويزيوني غار(27 اسفند)، با شرکت پانچوويلا(28 اسفند)، در آينه(29 اسفند)، هواپيماها، قطارها و اتومبيل‌ها(1فروردين)، مسافران فضا(2 فرودين)، نخست وزير(3 فروردين)، غبار(5فروردين)، کليدهاي خانه(6 فروردين)، جزيره مسکوني(7فروردين)، ضيافت چيني(9 فروردين)، نه فرشته(10 فروردين)، مکس پين (13 فروردين) و گومورا(14 فروردين) روي آنتن شبکه چهار سيما خواهد رفت.
فيلم‌هاي سينمايي اين شبکه در روزهاي جمعه 30 اسفند،سه شنبه 4، سه شنبه11 و چهارشنبه 12 فروردين هنوز مشخص نشده‌است .
*شبکه تهران:
فيلم‌هاي سينمايي و تلويزيوني مارهاي آناکوندا(27 اسفند)، الواح زرين(28 اسفند)، دره گرگ‌ها(29 اسفند)، چند روز مهرباني(30 اسفند)، تحت تعقيب(1فروردين)، به‌نام پادشاه(2 فروردين)، هالک 2(3فروردين)، چاپلين(6 فروردين)، ترانسپورتر3(7 فروردين)، به شمال خوش آمديد(11 فروردين)، آب و آينه(12 فروردين)، از بچه‌ها اجازه بگيريد(13 فروردين)و کلاه‌برداران(14 فروردين) فيلم‌هاي نوروزي شبکه تهران هستند.
بر اساس جدول اعلام شده سيما، ترکيب برخي آثار اين شبکه نيز در روزهاي 4 ، 5 8، 9 و 10 فروردين ماه هنوز مشخص نشده است.

|+| نوشته شده توسط Ehsan در سه شنبه 27 اسفند1387 | موضوع: فیلم و آهنگ
معرفي سريالهاي نوروزي و فیلم های سینمایی 88 به همراه گالري عكس سريال !!! [ توضيحات كامل ] 
شبكه اول :

اشكها و لبخندها

كارگردان : حسن فتحي


بازيگران : مهدي هاشمي، گوهر خيرانديش و شهره لرستاني، برزو ارجمند، ليلا اوتادي، هومن برق‌نورد، كيانوش گرامي، مهشاد مخبري و محسن نقيبيان

به گزارش رسانه خبري شبکه يک سيما تصوير برداري سريال داستاني «اشك‌ها و لبخندها» به کارگرداني «حسن فتحي» براي پخش در ايام نوروز در خانه‌اي قديمي در منطقه دركه تهران ادامه دارد. در اين سريال بازيگراني چون مهدي هاشمي، گوهر خيرانديش و شهره لرستاني، برزو ارجمند، ليلا اوتادي، هومن برق‌نورد، كيانوش گرامي، مهشاد مخبري و محسن نقيبيان به ايفاي نقش خواهند پرداخت.
فيلمنامه «اشك‌ها و لبخندها» را که عليرضا كاظمي‌پور به نگارش در ‌آورده درباره زني به نام شمسي است كه براي سرو سامان دادن به زندگي پسر خلافكارش، 15 روز از زندان مرخصي مي‌گيرد. او پس از آزادي، به خواستگاري دختر برادرش مي‌رود و برادرش، حشمت كه يك سينمادار قديمي است، جرات نه گفتن به خواهرش را ندارد؛ بنابراين براي دست به سر كردن او يك دروغ تازه مي‌گويد، غافل از اين كه اين دروغ به ظاهركوچك همه چيز را به هم مي‌ريزد.
كارگردان: حسن فتحي، تهيه‌كننده: اسماعيل عفيفه، مدير نور و تصوير: جواد صفا، صدابردار: صالح حبيبي، طراح صحنه و لباس: پيام فروتن، طراح چهره‌پردازي: مهري شيرازي، دستيار اول كارگردان: محمدرضا رستمي، برنامه‌ريز: سعيد عباسي، منشي صحنه: زهرا غلامي، تصويربرداران: خسرو دادگر مرام، حسن زارع، تدوين: بابك رضاخاني، موسيقي متن: حميدرضا صدري، طراح عنوان‌بندي: ساسان توكلي فارساني، عكاس: محمد فوقاني، مدير روابط عمومي: محمدرسول صادقي، جانشين توليد: ناصر هاديانفر، مدير تداركات: مهدي پيله‌وريان، امور مالي و اداري: نعمت گودرزوند چگيني، مدير توليد: عزيز عليزاده. .
سريال داستاني «اشك‌ها و لبخندها» را اسماعيل عفيفه در 13 قسمت 45 دقيقه اي در گروه فيلم و سريال شبكه يک سيما تهيه‌ مي کند.

عكس سريال :
http://birup.com/Pic/Topic/Serial%20Norooz/1/Ashkha-Va-Labkhandha.jpgضمنا فيلم سينمايي «ميليونر زاغه‌نشين» روز پنجشنبه 6 فروردين ماه از شبكه يك سيما پخش مي‌شود.
به گزارش خبرنگار راديو و تلويزيون فارس، فيلم سينمايي «ميليونر زاغه نشين» امسال در جدول فيلم‌هاي نوروزي شبكه يك سيما قرار گرفت و اين فيلم سينمايي روز 6 فروردين ماه ساعت 16:15 از شبكه يك سيما پخش خواهد شد.
بنابراين گزارش، اين فيلم سينمايي به كارگرداني «دني بويل» ساخته شده و بازيگراني نظير دوپاتل، فريدا پينتو و آنيل كاپور در آن ايفاي نقش كرده اند.
«ميليونر زاغه‌نشين» در مراسم اسكار توانست 8 جايزه را در بخش هاي موسيقي متن، بهترين ترانه، بهترين ميكس صدا، بهترين فيلم‌برداري، بهترين تدوين و بهترين فيلم‌نامه اقتباسي را دريافت كند.
«ميليونر زاغه نشين» پيش از مراسم اسكار نيز جوايز بسيار ديگري را از آن خود كند.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------شبكه دوم : ساعت پخش 22

ماه عسل

كارگردان : شاهد احمدلو

بازيگران : سعيد پور‌صميمي، پروانه معصومي، افسر اسدي، امير پورحسين، يوسف تيموري، سحر ولدبيگي، كمند اميرسليماني، فلورا سام، نفيسه روشن، ليلا بلوكات، عليرضا اشكان و شاهرخ استخري

«ماه عسل» نام مجموعه نوروزی شبکه دوم است که شاهد احمدلو آن را کارگردانی می‌کند. این مجموعه آن‌طور که گفته می‌شود ملودرامی حاوی لحظات شاد و غمگینی است که فلورا سام نوشتن فیلمنامه را برعهده داشته است

این سریال 15 قسمتی درباره‌ دختر و پسري به‌نام امير و شيرين است كه قصد ازدواج دارند اما در راه ازدواج آنها موانعي وجود دارد كه براي آنان لحظات تلخ و شيريني را رقم مي‌زند. شاهد احمدلو تا پیش از این علاوه بر فیلم‌های کوتاهش، دو فیلم بلند «چند می‌گیری گریه کنی» و «اگه میتونی منو بگیر» را کارگردانی کرده و «ماه عسل» اولین تجربه او در مدیوم تلویزیون محسوب می‌شود. «ماه عسل» چند هفته پیش در منطقه ديباجي تهران کلید خورد و پس از پایان کار در تهران، ادامه تصویربرداری در شمال كشور انجام خواهد شد.

عكس سريال :
http://birup.com/Pic/Topic/Serial%20Norooz/2/Mahe-Asal.jpgشبكه دو برای لحظه تحویل سال 88 نيز فیلم می‌سازد


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی شبكه دو، حسن كلامی، تهیه كننده «حول حالنا» با بیان این مطلب گفت: حول حالنا در سه اپیزود مجزا داستان سه خانواده را روایت می كند كه چند ساعت مانده به تحویل سال برایشان اتفاقاتی می‌افتد و ...
به گفته كلامی حضور آتیلا پسیانی و آهو خردمند در این تله فیلم قطعی شده و در حال مذاكره با دیگر بازیگران هستند.
قرار است ابراهیم شیبانی كارگردانی «حول حالنا» را به عهده بگیرد، فیلمنامه آن را نیز محمود و سیاوش طالبیان نوشته‌اند.
كلاه قرمزي 88 ، همان كلاه قرمزي قديم است ؛ همان عروسك شادي كه با ماجراهاي ديدني‌اش اطرافيان خود را شاد مي‌كند. كلاه‌قرمزي 88 از 29 اسفند به شبكه‌2 سيما مي‌آيد تا در ابتداي سال جديد يكي از پيام آوران شادي باشد.
ايرج طهماسب و حميد جبلي، خالقان كلاه‌قرمزي و پسرخاله، سري جديد مجموعه خود را كلاه‌قرمزي 88 نام نهاده‌اند اما حميد مدرسي تهيه‌كننده مجموعه در گفتگو با خبرنگار «جام‌جم» گفت: كلاه قرمزي 88 همان كلاه قرمزي قديم است، گذشت زمان را مي‌توان در چهره مخاطبان و دوستداران اين عروسك ديد اما كلاه قرمزي تغيير نكرده است.
او با حفظ رفتار و بيان خود نوروز 88 بار ديگر به تلويزيون مي‌آيد تا در كنار آموزش‌هاي غيرمستقيم به مخاطبان، گل خنده را هم بر لبان آنها بنشاند.

مدرسي درباره بازيگراني كه در اين مجموعه حضور دارند، گفت: ايرج طهماسب كه كارگرداني مجموعه كلاه قرمزي 88 را نيز به عهده دارد، در كنار كلاه قرمزي نقش آقاي مجري را بازي مي‌كند. پسر خاله هم هست كه حميد جبلي به جاي او و كلاه قرمزي صحبت مي‌كند.

وي افزود: 2 عروسك ديگر هم به جمع بازيگران عروسكي اين مجموعه اضافه شده‌اند كه يكي از آنها گيگلي نام دارد و جبلي به جاي او صحبت مي‌كند و ديگري پسرعمه‌زا نام دارد كه محمدرضا هدايتي به جاي او سخن مي‌گويد. هدايتي يكي از بازيگران كلاه قرمزي 88 نيز هست كه در يك قسمت از اين مجموعه بازي مي‌كند.

مدرسي در ادامه با ذكر اين نكته كه امين حيايي، عليرضا خمسه، فلامك جنيدي و باران كوثري بازيگراني هستند كه در كلاه قرمزي 88 حضور دارند، گفت: باران كوثري با نام باران در اين مجموعه بازي مي‌كند و تنها بازيگري است كه در بيش از يك قسمت حضور دارد. بقيه بازيگران هر كدام با يك قصه به عنوان مهمان خانه كلاه قرمزي به داستان وارد مي‌شوند و دريك قسمت حضور خواهند داشت.

تهيه‌كننده كلاه قرمزي افزود: شبكه 2 سيما چون مديريت شبكه كودك را هم به عهده دارد، از ما خواست مجموعه‌اي مفرح و فاخر براي اين شبكه توليد كنيم. به همين دليل ما هم از بهترين عوامل استفاده كرديم تا اثري در خور توجه بسازيم. از حبيب رضايي خواستيم انتخاب بازيگران مجموعه را عهده‌دار شود، محمدرضا عليقلي هم براي كلاه قرمزي 88 موسيقي ساخته، مجيد ميرفخرايي طراحي صحنه و لباس را انجام داده و مهرداد ميركياني طراحي گريم را به عهده گرفته است. تصويربرداري مجموعه كلاه قرمزي 88 تقريبا تمام شده است.

اين مجموعه در 16 قسمت تدوين خواهد شد. از ديگر عوامل سازنده اين مجموعه مي‌توان به نويسندگان: طهماسب و جبلي، كارگردان تلويزيوني و تدوين: ميثم مولايي، تصويربردار: فرشيد رسولي، صدابردار: پرتوزاده، عروسك‌گردانان: سلطان احمدي، دنيا فني‌زاده و مرضيه محبوب و عكاس: هومن سياه‌منصوري اشاره كرد.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


شبكه سوم :

مرد دو هزار چهره

كارگردان : مهران مديري

بازيگران : مهران مدیری . بیژن بنفشه‌خواه . عارف لرستانی، سیامك انصاری، پژمان بازغی، رضا فیض نوروزی . فلامك جنیدی و کیهان ملکی

سریال «مرد دوهزار چهره» در 15 قسمت 45 دقیقه‌ای ساخته شده است . این سریال از تعدد لوكیشن برخوردار است و لوكیشن اصلی آن خانه‌ای در ولنجك است

عبدالرضا شهباززاده مدیر تولید مجموعه درباره مجموعه «مرد دوهزار چهره» كه در ايام نوروز از شبكه سه سيما پخش خواهد شد، گفت: اين سريال در ادامه سريال «مرد هزار چهره» است و شروع داستان با انتهاي داستان قبلي است. در اين سريال مسعود شصت‌چي درگير پنج موقعيت جديد خواهد شد كه كاملا با داستان قبلي متفاوت است و مخاطب درگير داستاني جديد خواهد شد. شهباززاده با بيان اينكه ساخت «مرد دوهزار چهره» به مراتب سخت‌تر از «مرد هزار چهره» است، اظهار داشت: ما در اين كار پيش‌توليد نداشتيم و در دل توليد كار پيش توليد نيز انجام شد. تعدد لوكيشن‌ها هم به‌ مراتب بالا بود و ما تا به‌حال 20 لوكيشن داشته‌ايم كه يكي از آنها فرودگاه امام خميني(ره) بوده است و احتمالا در حدود ده لوكيشن ديگر نيز كار پيگيري خواهد شد. وي درباره احتياط مهران مديري در ساخت «مرد دوهزار چهره» با وجود شايعات و سوءتفاهم‌هايي كه پيرامون «مرد هزار چهره» پيش آمد، تصريح كرد: در مملكت ما هر كار طنزي كه ساخته شود، حرف و حديث‌هاي خود را دارد و ما هرقدر هم كه مواظبت كنيم كه خطايي نداشته باشيم باز هم عده‌اي هستند كه براي مضامين كار حاشيه درست كنند. مدير توليد مجموعه تلويزيوني «مرد دوهزار چهره» در ادامه گفت: ما در ساخت سريال در چارچوب قوانين، مقررات و اهداف صدا و سيما پيش می‌رويم و تلاش مي‌كنيم تا حرف و حديثي در كار پيش نيايد. وي درباره خطوط قرمز در موقعيت‌ها و ميزان نزديك شدن سريال به اين خطوط نيز اظهار داشت: مهران مديري خطوط قرمز را مي‌شناسد و اين نكات را به خوبي رعايت كرده و تلاش مي‌كند تا از اين لحاظ مشكلي در كار پيش نيايد. وي درباره پيشرفت كار نيز گفت: تا به حال حدود 8 قسمت از كار آماده شده و ما تلاش مي‌كنيم تصويربرداري را تا 29 اسفندماه به پايان برسانيم.

عكس سريال :

http://birup.com/Pic/Topic/Serial%20Norooz/3/2000-Chehreh1.jpg

http://birup.com/Pic/Topic/Serial%20Norooz/3/2000-Chehreh2.jpg

http://birup.com/Pic/Topic/Serial%20Norooz/3/2000-Chehreh3.jpg

http://birup.com/Pic/Topic/Serial%20Norooz/3/2000-Chehreh4.jpg

http://birup.com/Pic/Topic/Serial%20Norooz/3/2000-Chehreh5.jpg

http://birup.com/Pic/Topic/Serial%20Norooz/3/2000-Chehreh6.jpg

http://birup.com/Pic/Topic/Serial%20Norooz/3/2000-Chehreh7.jpg

http://birup.com/Pic/Topic/Serial%20Norooz/3/2000-Chehreh8.jpg

http://birup.com/Pic/Topic/Serial%20Norooz/3/2000-Chehreh9.jpg

http://birup.com/Pic/Topic/Serial%20Norooz/3/2000-Chehreh10.jpg


تعدادي از فيلمهاي سينمائي معرفي شده شبكه سوم براي پخش به شرح زير مي باشد :

شواليه تاريكي - رفيق بد - بدو‌بدو - دار و دسته فوتباليست‌ها - ده رقمي - همسر دلخواه من - مردي به نام ييپ - بچه‌هاي آسمان - قهرمان تحت تعقيب - سرشاخ و مدافعين حقوق


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------شبكه پنجم :

عيد امسال

كارگردان : سعيد آقاخاني

بازيگران : مجيد صالحي، مهران غفوريان، علي صادقي، محسن قاضي مرادي، بهنوش بختياري، بيتا سحرخيز، شايسته ايراني، فاطمه شكري و نيما جعفري
یكی از این برنامه‌ها، سریالی است با عنوان «عید امسال» كه سعید آقاخانی آن را برای پخش در نوروز 88 كارگردانی می‌كند. این مجموعه كه در 15 قسمت 50 دقیقه‌ای تولید می‌شود، از 30 اسفندماه در جدول پخش شبكه تهران قرار می‌گیرد.

تهیه‌كنندگی این سریال را محمود رضوی همراه محمدمهدی عسكرپور به‌عهده دارد. او درباره روند تولید این مجموعه می‌گوید: تا به حال، حدود 35 درصد كار جلوی دوربین رفته و فعلا از روز دوشنبه تصویربرداری این مجموعه تلویزیونی در لوكیشنی واقع در خیابان سپهبدقرنی ادامه دارد. ضمن این كه حمیدرضا قربانی به صورت همزمان تدوین پلان‌های گرفته شده را انجام می‌دهد تا كار هرچه سریع‌تر برای پخش آماده شود.به گفته وی، داستان «عید امسال» از مضمونی طنزآمیز برخوردار است و درباره اتفاقاتی است كه در ایام نوروز برای یك خانواده رخ می‌دهد.

فیلمنامه این مجموعه را سعید فرهادی نوشته و بازیگران اصلی كار مجید صالحی، مهران غفوریان، علی صادقی، بهنوش بختیاری، محسن قاضی‌مرادی، علی صالحی، بیتا سحرخیز، امیر غفارمنش، شهرام قائدی، شایسته ایرانی، فاطمه شكری و نیما جعفری (بازیگر نقش كودك) هستند. ضمن این كه نادر سلیمانی و ساعد هدایتی نیز به عنوان بازیگر مهمان در آن حضور دارند.

برخی عوامل و دست‌اندركاران این سریال عبارتند از: مدیر تصویربرداری: ناصر كاووسی، مدیر صدابرداری: كامران كیان‌ارثی، طراح صحنه و لباس: حسین عالی‌نژاد، طراح گریم: بابك اسكندری، گروه كارگردانی: امیرمسعود اصلاح و مصطفی تنابنده، تدوین: حمیدرضا قربانی و مدیر تولید: محمدصادق آذین.
این سریال در گروه فیلم و سریال شبكه تهران تولید می‌شود.


عكس سريال :
http://birup.com/Pic/Topic/Serial%20Norooz/5/Eyde-Emsal1.jpg

http://birup.com/Pic/Topic/Serial%20Norooz/5/Eyde-Emsal2.jpg

http://birup.com/Pic/Topic/Serial%20Norooz/5/Eyde-Emsal3.jpg

http://birup.com/Pic/Topic/Serial%20Norooz/5/Eyde-Emsal4.jpg

http://birup.com/Pic/Topic/Serial%20Norooz/5/Eyde-Emsal5.jpg

http://birup.com/Pic/Topic/Serial%20Norooz/5/Eyde-Emsal6.jpg

http://birup.com/Pic/Topic/Serial%20Norooz/5/Eyde-Emsal7.jpg
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

فيلم هاي سينمائي

در فاصله چند هفته‌ای به عید نوروز شبكه‌های چهار و تهران فیلم‌های نوروزی خود را اعلام كردند؛ با این حال پخش تمامی فیلم‌های قرار گرفته در این فهرست هنوز به طور كامل قطعی نیست و احتمال اضافه شدن آثار دیگر به این فهرست نیز می‌باشد


فيلم هاي سينمائي شبكه هاي سيما ( شبكه تهران )

تحت تعقیب محصول مشترك دو كشور آمریكا و آلمان 2008
هالك شگفت‌انگیز محصول كشور آمریكا 2008
ده هزار سال قبل از میلاد محصول كشور آمریكا 2008
جنگ سالاران محصول كشور هنگ کنگ و چین 2007
چاپلین محصول كشور انگلیس و فرانسه 1992
قتل عادلانه محصول كشور آمریكا 2008
مارهای آناكوندا محصول كشور آمریكا 2004
الواح زرین محصول كشور هنگ کنگ 1970
سرزمین ستمدیده : عراق محصول كشور تركيه 2006
به نام پادشاه محصول كشور آمریكا، كانادا و آلمان 2007
مامور انتقال محصول كشور آمریكا 2008
قیام اژدها محصول كشور هنگ کنگ 2008
تماس تصادفی محصول كشور هنگ کنگ 2008
به شمال خوش آمدید محصول كشور فرانسه 2008
از بچه‌ها اجازه بگیرید محصول كشور فرانسه 2007
چند روز مهربانی محصول كشور ايران 1387
آب و آینه محصول كشور ايران 1387
برنامه «شبكه چهار» هم با تدارك ویژه برنامه‌ای برای ایام نوروز، 14 عنوان فیلم خارجی و 4 فیلم ایرانی را به روی آنتن می‌فرستد كه تا كنون فیلم‌های ایرانی این شبكه معرفی نشده‌اند. همچنین اغلب فیلم‌های خارجی كه برای پخش در قالب ویژه برنامه‌ی نوروزی سینما چهار انتخاب شده‌اند، از تولیدات اخیر سینمای جهان هستند كه از آن جمله می‌توان به سینمایی «مه» ساخته فرانك درابانت اشاره كرد؛ هر چند پخش این فیلم هنور به طور كامل قطعی نشده‌است.

فیلم ایتالیایی «گامورا» به كارگردانی ماتئو گارون و «نخست‌وزیر» (از تولیدات سینمای ایتالیا و فرانسه) از دیگر آثار مطرح نوروزی شبكه چهار هستند كه به ترتیب فیلم دوم و سوم كن امسال بوده‌اند. در ایام نوروز همچنین فیلم‌هایی شناخته شده‌ای چون «جزیره مسكونی»(پرهزینه ترین فیلم تاریخ سینمای روسیه) و فیلم فانتزی «قطب نمای طلایی» ( به کارگردانی کریس ویتز و با بازی نیکول کیدمن) به روی آنتن می‌روند. خاطر نشان می‌گردد مدیر تامین برنامه شبكه سه درباره فیلمهای نوروزی شبكه سه سیما اعلام داشت:‌ حدود 47 درصد فیلم‌های نوروزی این شبكه، كمدی و خانوادگی و حدود 20 درصد فیلم‌های مطرح ساخت سال‌های 2007 و 2008 در خارج و داخل ایران هستند.وی افزود: كه تاكنون تله فیلم ایرانی در جدول پخش گنجانده نشده و فیلم‌های ایرانی شبكه سه همگی سینمایی هستند.
|+| نوشته شده توسط Ehsan در یکشنبه 25 اسفند1387 | موضوع: فیلم و آهنگ
فول آلبوم مازیار فلاحی 

بچه ها امروز براتون می خوام یه چیز فوق العاده بزارم م م م !!

فول آلبوم یکی از بهترین خواننده های ایران!!

مازیار فلاحی( همون خواننده ی فیلم مجنون لیلی!!)

و مطمئن باشید جایی گیرش نمیارید!!(Exclusive برای کلوب 70ها و خرزوخان)!!

تمامی آهنگ ها اورجینال و با کیفیت اصلی میباشدند!!!(به جزآهنگ با من بیا!)

قول بهتون میدم اگه اولی رو دانلود کنید بقیه رو هم دانلود میکنید!!

 

IMG360.jpg

 

Nabshe Ghalb

Doostat Daram

Man Nemidunam

DELAM GEREFTEH

22 Saale

Majnoon Leyli

Ghasam

Ba Man Bia

 

+

یه آهنگ از حامد بهداد!!!

(برای فیلم مجنون لیلی!!)

دانلود

|+| نوشته شده توسط Ehsan در پنجشنبه 5 دی1387 | موضوع: فیلم و آهنگ
به کارت نمیاد!! 
چندتا لینک میزارم فکر نکنم زیاد به کار شما بیاد!!

ولی من میخوامشون!! برای دانلود اینجا آماده باشن!!

متاسفم

ظالم

برایب

 

 

|+| نوشته شده توسط Ehsan در یکشنبه 19 آبان1387 | موضوع: فیلم و آهنگ
ساعت پخش سریال‌های ماه رمضان 
ساعت پخش سریال‌های ماه رمضان
سریال‌های «بزنگاه»، «مثل هیچ کس»، «خواب‌زده» و «مامور بدرقه» به ترتیب در ایام ماه مبارک رمضان به روی آنتن می‌روند.
 

به گزارش واحد مرکزی خبر :  نخستین  سریال مناسبتی که روی آنتن خواهد رفت، سریال «بزنگاه» به کارگردانی «رضا عطاران» خواهد بود. این سریال پس از لحظات ملکوتی اذان، ساعت 20 به روی آنتن خواهد رفت.
مجموعه تلویزیونی «بزنگاه» در 26 قسمت 35 دقیقه‌ای به کارگردانی «رضا عطاران» برای پخش از شبکه سه سیما ساخته ‌شده است.
این مجموعه تلویزیونی مانند سایر کارهای عطاران در قالب طنز ساخته می‌شود و «ایرج محمدی» و «مهران مهام» تهیه کنندگی آن را بر عهده دارند.فیلمنامه سریال نیز توسط «محمد رضا آریان» نوشته شده است.

در این سریال بازیگرانی چون رضا عطاران، حمید لولایی، علی صادقی، گیلدا رنجبران، غلامرضا نیکخواه، مرجانه گلچین، محمود بهرامی و سوسن پرور ایفای نقش می‌کنند.
این سریال که در بستر طنز به تصویر کشیده خواهد شد، روایت‌گر خانواده‌ای است که پدرشان که از نانوایان قدیمی شهر است، فوت می‌کند و پس از آن بر سر ارث و میراث میان اعضاء خانواده اختلاف ایجاد می‌شود.
در سریال «بزنگاه» رضا عطاران در نقش یک معتاد بازی می‌کند که همسرش او و دخترش را به دلیل اعتیاد ترک کرده است.
پس از پخش سریال «بزنگاه»، وقفه‌ای در پخش سریال‌ها خواهد بود تا مردم بتوانند به نماز و عبادت بپردازند.

 پس از آن شبکه دو سیما سریال خود با نام «مثل هیچ کس» را روانه آنتن خواهد کرد. این سریال هر شب ساعت 21:30 پخش خواهد شد.
مجموعه تلویزیونی «مثل هیچ‌کس» به کارگردانی «عبدالحسین برزیده» و تهیه کنندگی «محمد علی اسلامی» برای پخش از شبکه دو سیما ساخته می‌شود.

این سریال تلویزیونی که قالبی اجتماعی و خانوادگی دارد، اولین سریال مناسبتی امسال است که با فیلمنامه‌ای از «علی اکبر محلوجیان»جلوی دوربین رفت و بازیگرانی چون حسین یاری (داداشی)، حمید ابراهیمی (محمدباقر)، جواد عزتی (محمد حسن)، شاهرخ استخری (محمد امیر)، رامین راستاد (کاظم)، ابراهیم ورزیده (عباس)، اصغر همت (جواد)، مهران رجبی (آمیرزا)، پرویز پورحسینی (عمو علی)، نفیسه روشن (اشرف)، حنانه شعشعانی (نیلوفر)، عباس امیری (حاج نصرت)، مرضیه لشگری (عمه بتول)، آتنه فقیه نصیری، مریم رهبری و سوگل طهماسبی در آن ایفای نقش می‌کنند.
سریال «مثل هیچ‌کس» که پیش از این «داداشی» نام داشت، در 30 قسمت 35 دقیقه‌ای شب‌های ماه رمضان از شبکه دو سیما پخش خواهد شد و روایت‌گر داستان برادر بزرگ یک خانواده است که همه او را «داداشی» صدا می‌کنند. پدر خانواده فوت می‌کند و داداشی مسئولیتش در خانواده دو چندان می‌شود... 

سریال «خواب‌زده» سومین سریال مناسبتی است که شبکه یک سیما هرشب ساعت 22:15 روانه آنتن خواهد کرد. شبکه اول سیما در ماه رمضان ساعت اصلی پخش سریال‌های خود را به مجموعه مناسبتی‌اش اختصاص داده است.
مجموعه تلویزیونی «خواب‌زده» را «سیروس مقدم» به تهیه کنندگی «مهران رسام» در قالبی ماورایی برای شبکه اول سیما کارگردانی می‌کند.
این سریال در 26 قسمت 30 دقیقه‌ای تولید می‌شود و در شب‌های احیاء نیز به روی آنتن نخواهد رفت.
فیلمنامه مجموعه تلویزیونی «برزخ» را «علیرضا افخمی» با همکاری «علیرضا عبدالحسنی» نوشته و بازیگرانی چون افسانه بایگان، فرامرز قریبیان، پوریا پورسرخ، مهراوه شریفی‌نیا و ... در آن ایفای نقش می‌کنند.

داستان سریال «برزخ» درباره خانم وکیلی است که یک شب خواب عجبیب می‌بیند. او در خواب خود گوشه‌هایی از عالم برزخ را می‌بیند و پس از دیدن همین خواب است که اتفاقات عجیب و غریبی در خانواده زن رخ می‌دهد...
آخرین سریالی که در شب‌های ماه رمضان از تلویزیون پخش خواهد شد، سریال «مامور بدرقه» به کارگردانی «سعید سلطانی» و تهیه کنندگی «اسماعیل عفیفه» است که ساعت 23 از شبکه تهران پخش خواهد شد.
سریال «مامور بدرقه» که داستان آن توسط طرحی از «خشایار الوند» و فیلمنامه‌ای از «امیر عباس پیام» بر اساس طرحی از «خشایار الوند» نوشته شده، در حال حاضر توسط «یار محمدلو» مراحل تدوین همزمان راسپری می‌کند.

این سریال در 27 قسمت 35دقیقه‌ای ساخته و داستان آن درباره یک مامور نیروی انتظامی است که در شرف بازنشستگی مامور می‌شود که مجرمی را تحویل بدهد، اما مجرم فرار می‌کند و این تعقیب و گریزها، با مضمون طنز در این سریال به تصویر کشیده خواهد شد.
در این مجموعه تلویزیونی بازیگرانی چون سیروس گرجستانی، جواد رضویان، مهرانه مهین ترابی، بهاره رهنما، زهره مجابی، کیانوش گرامی و ...ایفای نقش می‌کنند

 
|+| نوشته شده توسط Ehsan در دوشنبه 11 شهریور1387 | موضوع: فیلم و آهنگ
راهنمای سریال‌های ماه رمضان تلویزیون 
راهنمای سریال‌های ماه رمضان تلویزیون
بازگشت احتمالی «الياس» و «اوس محمود» در قالبي ديگر
 
نزديك به هشتاد روز تا آغاز ماه مبارك رمضان مانده، ماهي كه ديگر تماشاي سريال‌هاي بعد از افطارش تبديل به يك سنت و عادت شده است. سريال‌هايي كه هر سال يكي دوتايي از آنها گل مي‌كند و صحبت درباره آنها نقل محفل هر گفت‌و‌گويي مي‌شود. در اين چند سال اخير هم كارگردانان با ورود به مباحث ماورايي و فلسفي نيز موجب شدند تا به اين سريال‌ها نگاه جدي‌تري شود و حتي پاي بسياري از بزرگان و صاحبنظران نيز بعضا به وسط ماجرا كشيده شده است. امسال بر همين اساس شبكه‌هاي تلويزيوني ساخت سريال‌هاي ماه رمضان خود را شروع كرده‌اند.

شبكه اول / برزخ (سیروس مقدم)
شبكه اول سيما كه سال قبل با سريال اغما سيروس مقدم بسيار جنجالي و بحث‌برانگيز ظاهر شد، امسال نيز سريال رمضان خود را بار ديگر به اين كارگردان پر كار سپرده تا با همكاري مجدد خود با عليرضا افخمي سريال «برزخ» را براي شبكه يك آماده كند. افخمي كه با ساخت «او يك فرشته بود» و نگارش «اغما» به حيطه تازه‌اي در زمينه آثار مذهبي ورود كرده، اينبار نيز با مضمون دو سريال قبلي نگارش فيلمنامه مجموعه جديد سيروس مقدم را شروع كرده است. سريالي كه تاكنون نگارش 4 قسمت از آن به پايان رسيده و هم اكنون مراحل پيش‌توليد و انتخاب بازيگر را سپري مي‌كند. تاكنون براي اين پروژه گروه با فرامرز قريبيان، افسانه بايگان و مهراوه شريفي‌نيا به توافق رسيده و به احتمال به اين جمع حامد كميلي بازيگر ثابت كار‌هاي اخير مقدم نيز اضافه خواهد شد. شبكه اول كه دو سال پياپي تهيه سريال مناسبتي خود را به رضا جودي سپرده بود امسال اين كار را به مهران رسام كه بيشتر در شبكه دو و سه فعال بوده محول كرده است.
(( من نمیدونم این سیروس مقدم کی میخواد دست از سر این شبکه یک و سریال های مناسبتیش برداره ))

شبكه دو / مثل هيچكس (عبدالحسن برزیده )
در ميان شبكه‌هاي سيما، شبكه دو سيما اولين شبكه‌اي بود كه ساخت سريال مناسبتي خود را شروع كرد. شبكه‌اي كه سال گذشته سريال توليدي‌اش «ميوه ممنوعه» عنوان پرمخاطب‌ترين سريال را به خود اختصاص داد. مسئولين اين شبكه براي اينكه امسال نيز بتوانند با قدرت ظاهر شوند دست به خطر نزدند و يكي از فيلمنامه‌هاي آماده خود با نام داداشي را براي رمضان امسال انتخاب كردند. فيلمنامه‌اي كه علي‌اكبر محلوجيان نويسنده آن آثار پر مخاطبي چون «پدر سالار» و «زير تيغ» را در كارنامه دارد. او در فيلمنامه جديدش بار ديگر به سراغ خانواده‌اي سنتي رفته و به روايت داستان خود در دل مناسبات اين خانواده پرداخته است. سريال داداشي را محمدعلي اسلامي تهيه‌كننده زير تيغ توليد مي‌كند حضور اين دو در كنار هم و محتواي داستان اين پيش فرض را به وجود آورده كه سريال جديد آنها در ادامه زير تيغ قرار دارد. نكته‌اي كه اسلامي آن را كاملا رد مي‌كند: «اين سريال داستان برادر بزرگ يك خانواده را روايت مي‌كند كه همه او را داداشي صدا مي‌كنند. پدر خانواده فوت مي‌كند و داداشي مسئوليتش در خانواده دو چندان مي‌شود. داستان اين سريال با توجه به اينكه نويسنده هر دو اثر «علي‌اكبر محلوجيان» است، هيچ شباهتي به داستان زيرتيغ ندارد اما فضاي آنها به لحاظ اجتماعي، سنتي و فرهنگي شبيه است و داستان هر دو اثر در لايه‌هاي متوسط اجتماع مي‌گذرد.» اسلامي براي كارگرداني اين پروژه با عبدالحسن برزيده كه از سينماگران عرصه سينماي دفاع مقدس است به توافق رسيد. برزيده در كارنامه‌اش علاوه بر توليد دو فيلم «دكل» و «پرواز خاموش» كارگرداني يك ميني سريال 5 قسمتي به نام «لانه شيطان» را هم دارد. سريالي كه پخش آن بعد از يك قسمت متوقف شد. او حالا كارگردان سريالي است كه مسئولين شبكه دو روي پر مخاطب شدن آن حساب ويژه‌اي كرده‌اند. در اين سريال حسين ياري نقش داداشي را بر عهده دارد. پروانه معصومي، آتنه فقيه نصيري، پرويز پورحسيني، حميد ابراهيمي، جواد عزتي، شاهرخ استخري، رامين راستاد، ابراهيم ورزيده، اصغر همت، مهران رجبي، نفيسه روشن، حنانه شعشعاني، عباس اميري، مرضيه لشگري، مريم رهبري و سوگل طهماسبي ديگر بازيگران آن هستند. اين سريال به تازگي تغيير نام داده و با نام «مثل هيچكس» روي آنتن شبكه دو مي‌رود.

شبكه سه/ بزنگاه ( رضا عطاران)

شبكه سوم در توليد سريال‌اي مناسبتي هميشه موفق عمل كرده و آثار آن معمولا يا رتبه اول را به خود اختصاص داده‌اند يا نهايت با اختلاف اندكي دوم شده‌اند. اما اين شبكه با وجود داشتن چنين كارنامه موفقي سال گذشته بسيار ضعيف عمل كرد و با سپردن سريال خود به كارگرداني چون علي عبدالعلي‌زاده با اختلاف رتبه سوم را به خود اختصاص داد. البته دست‌اندركاران توليد مجموعه «يك وجب خاك» اصرار بسياري داشتند كه سال گذشته سريالشان را رضا عطاران بسازد كه او به دليل خستگي اين كار را نپذيرفت، اما امسال قرار شده تا عطاران سريال رمضان شبكه سه را بسازد . اين سريال بعد از «خانه به دوش» و «متهم گريخت» سومين تجربه رمضاني عطاران است. او اين سريال را كه «بزنگاه» نام دارد را بر اساس فيلمنامه‌اي از محمدرضا آريان كارگرداني مي‌كند و تا كنون علاوه بر خودش حضور حميد لولايي، علي صادقي، گيلدا رنجبران، سوسن پرور و غلامرضا نيكخواه به عنوان بازيگران اصلي در اين كار قطعي شده است. بنا به گفته مهران مهام اين سريال مضموني طنز دارد كه قصه آن روايتگر بخشي از زندگي دو برادر و يك خواهر است كه پدرشان فوت مي‌كند. اين اتفاق منجر مي‌شود تا آنها براي به دست آوردن ارث و ميراث با يكديگر درگير شوند. در تهيه اين پروژه ايرج محمدي نيز با مهمان همكاري دارند.
(( از همین حالا میشه گفت بهترین فیلم ماه رمضام امسال کدومه. مگه نه ؟؟ ))


شبكه تهران / مامور بدرقه
شبكه تهراني‌ها امسال مي‌خواهند تا جبران مافات كنند. آنها پس از ناكامي مطلق با سريال «شكرانه» به كارگرداني سعيد سلطاني در كمال تعجب بار ديگر توليد سريال رمضان امسال را هم به اين كارگردان واگذار كرده‌اند. او كه روزگاري آثار پر مخاطبي چون «پس از باران»،«خانه‌اي در تاريكي» را كارگرداني كرده بود چند صباحي است كه با سريال‌هايي چون «سال‌هاي برف و بنفشه»، « لبه تاريكي» و«شكرانه» بسيار دور از انتظار ظاهر شده است. او حالا با توجه به ناكامي‌هاي اخيرش تغيير ژانر داده و قرار است سريال رمضاني خود را در ژانر كمدي بسازد كه اين اولين تجربه او در اين گونه است. سلطاني در سريال مامور بدرقه داستان كليشه‌اي دزد و پليس را دستمايه قرار داده و در آن داستان يك مامور نيروي انتظامي را روايت مي‌كند كه در شرف بازنشستگي مامور مي‌شود تا مجرمي را تحويل بدهد. اما مجرم فرار مي‌كند و...
فيلمنامه اين پروژه براساس طرحي از خشايار الوند توسط امير عباس پيام نوشته شده و اسماعيل عفيفه نيز آن را تهيه و توليد مي‌كند. او سال گذشته سريال ميوه ممنوعه را براي شبكه دو تهيه كرده بود. تاكنون دست‌اندركاران توليد اين پروژه با سيروس گرجستاني براي ايفاي نقش مامور نيروي انتظامي به توافق رسيده اند.
|+| نوشته شده توسط Ehsan در دوشنبه 11 شهریور1387 | موضوع: فیلم و آهنگ
آلبوم جديد و بسيار زيباي حميد عسگري به نام دل بريده 
Show in www.khorzou.blogfa.comShow in www.khorzou.blogfa.comShow in www.khorzou.blogfa.comShow in www.khorzou.blogfa.comShow in www.khorzou.blogfa.com

این صفحه را نیز برای دوستان خودتان ارسال کنید!!!

 

آلبوم جديد و بسيار زيباي حميد عسگري به نام دل بريده.(با 3 کیفیت)

(البته این آلبوم تک آهنگ های حمید عسکری هست که به صورت یک آلبوم دراومده)

 

Show IN ©WwW.KhOrZoU.BLOgfA.CoM™ By EHsAN

 

|+| نوشته شده توسط Ehsan در پنجشنبه 26 مهر1386 | موضوع: فیلم و آهنگ
سخنراني زيبا و تاثير گذار استاد پناهيان درباره روابط دختر و پسرها 

Show in www.khorzou.blogfa.comShow in www.khorzou.blogfa.comShow in www.khorzou.blogfa.comShow in www.khorzou.blogfa.comShow in www.khorzou.blogfa.com

بچه ها

این کلیپ رو خودم درست کردم خیلی قشنگه(این رو خودم نمی گم اونایی که دانلود کردن گفتن!!!) حجمش هم پایینه از حامد هاکان به نام تو سال نو آدم باش هست.

حجم : 3.55 Mb مدت اون هم 2 دقیقه و 20 ثانیه هست.

از این دو تا لینک می تونین دانلود کنین!!

http://one.xthost.info/djesi/sal%20e%20no(Dj%20hamed%20hakan).wmv

یا

Download clip

منتظر کلیپ فرزاد فرزین باشید!!!

 

این صفحه را نیز برای دوستان خودتان ارسال کنید!!!

امروز سخنرانی زیبا و تاثیر گذار استاد پناهیان درباره روابط دختر و پسرها رو برای دانلود گذاشتم ( لینک مستقیم )

از من به شما نصیحت این ها همه اش رو دانلود کنید!

  Show IN ©WwW.KhOrZoU.BLOgfA.CoM™ By EHsAN

 

 

( تضمين مي كنم كه اگه يك فايل از اين سخنراني رو دانلود كنيد و گوش بديد...براي دانلود بقيه ي فايل ها اقدام خواهيد كرد)

 

 

ترک 1  ( برخورد جوانان امروز با آخوندها )

 

ترک 2 ( دختر ها هم میتونن برن خواستگاری )

 

ترک 3 ( عوامل دین گریزی جوانان )

 

ترک 4 ( پرسش و پاسخ درباره روابط دختر و پسر )

 

ترک 5 ( نیاز عاطفی در رابطه دختر و پسر)

 

ترک 6 ( بسته بودن فضای جامعه در رابطه دختر و پسر)

 

ترک 7 ( مشکلات بسته بودن فصای جامعه )

 

ترک 8 ( جوانان در سه فرهنگ متفاوت دست و پا میزنن )

 

ترک 9 ( مفهوم واقعی عشق فیلم تایتانیک )

 

ترک 10 ( مشکلات جوانان امروز )

 

ترک 11 (فوائد و ضررهای رابطه دختر و پسر 1)

 

ترک 12 (فوائد و ضررهای رابطه دختر و پسر 2)

 

ترک 13( فوائد و ضررهای رابطه دختر و پسر 3)

 

ترک 14( فوائد و ضررهای رابطه دختر و پسر 4)

|+| نوشته شده توسط Ehsan در پنجشنبه 19 بهمن1385 | موضوع: فیلم و آهنگ
آلبوم قشنگ 

Show in www.khorzou.blogfa.comShow in www.khorzou.blogfa.comShow in www.khorzou.blogfa.comShow in www.khorzou.blogfa.comShow in www.khorzou.blogfa.com

بچه ها

این کلیپ رو خودم درست کردم خیلی قشنگه(این رو خودم نمی گم اونایی که دانلود کردن گفتن!!!) حجمش هم پایینه از حامد هاکان به نام تو سال نو آدم باش هست.

حجم : 3.55 Mb مدت اون هم 2 دقیقه و 20 ثانیه هست.

از این دو تا لینک می تونین دانلود کنین!!

http://one.xthost.info/djesi/sal%20e%20no(Dj%20hamed%20hakan).wmv

یا

Download clip

منتظر کلیپ فرزاد فرزین باشید!!!

 

این صفحه را نیز برای دوستان خودتان ارسال کنید!!!

این آلبوم جنجالی اول با نام شاد مهر عقیلی بعد با نام علیرضا فرد و بعد با صدای (آقای ح - ع) پخش شد.

راستی واقعا من متاسف شدم که همه ی گرو های یاهو و میل های مدیر هاش رو بستند!!

اینم آلبوم جدید و بسیار زیبای علیرضا فرد به نام آخرین بار

آلبوم جدید و بسیار زیبای خواننده ای گمنام به نام قسمت

(با سه کیفیت متفاوت)

همانطور که قبلآ خدمتتون اعلام کردیم آلبومی که تحت عنوان آخرین بار یا قسمت از این وب سایت پخش شده برای علی رضا فرد نیست و علی رضا فرد نسبت به این آلبوم هیچ ادعایی نداشته و ندارد . و ما از خواننده ی واقعی این آلبوم (آقای ح - ع) صمیمانه پوزش می طلبیم البته در آینده با این خواننده بیشتر آشنا خواهید شد . می توانید مصاحبه ی علی رضا فرد در این رابطه را دانلود کنید.

فرمت : Wma / کیفیت : 64Kbps

 مصاحبه

 

 

فرمت : Mp3 / کیفیت : 128Kbps

قسمت

چشمهای تو

گریه

باور

بهونه

فکر

دارم میمیرم

آخه!

 

فرمت : Wma / کیفیت : 64Kbps

قسمت

چشمهای تو

گریه

باور

بهونه

فکر

دارم میمیرم

آخه!

 

با کیفیت 32

براي أخرين بار (کیفیت 32 )

 

بازیچه (کیفیت 32 )

   

قلب شکسته (کیفیت 32 )

 

اون که رفته (کیفیت 32 )

 

نمی بخشم ترو (کیفیت 32 )

 

فکر (کیفیت 32 )

 

فرصت بده (کیفیت 32 )

 

عزیز قصه هام (کیفیت 32 )

|+| نوشته شده توسط Ehsan در چهارشنبه 20 دی1385 | موضوع: فیلم و آهنگ
موزیک های جدید و در خواستی 

Show in www.khorzou.blogfa.comShow in www.khorzou.blogfa.comShow in www.khorzou.blogfa.comShow in www.khorzou.blogfa.comShow in www.khorzou.blogfa.com

بچه ها

این کلیپ رو خودم درست کردم خیلی قشنگه(این رو خودم نمی گم اونایی که دانلود کردن گفتن!!!) حجمش هم پایینه از حامد هاکان به نام تو سال نو آدم باش هست.

حجم : 3.55 Mb مدت اون هم 2 دقیقه و 20 ثانیه هست.

از این دو تا لینک می تونین دانلود کنین!!

http://one.xthost.info/djesi/sal%20e%20no(Dj%20hamed%20hakan).wmv

یا

Download clip

منتظر کلیپ فرزاد فرزین باشید!!!

 

این صفحه را نیز برای دوستان خودتان ارسال کنید!!!

چند وقتی بود براتون آهنگ نذاشته بودم گفتم امروز چند تا از آلبوم ها و آهنگ های قشنگ رو براتون بزارم!

 

آهنگی از علیرضا فرد

قلب شکسته ( کیفیت 128 )    قلب شکسته ( کیفیت 64 )      (کیفیت 32 )

 

آهنگ زيبايی رو براتون آماده کرديم که توسط تعدادی از خوانندگان داخلي از جمله مرحوم ناصر عبداللهي و رضا صادقي اجرا شده

 

وطنم ایران

 

آهنگ جدید و بسیار زیبایی از فرخ بنام دل سنگی

 دل سنگی(فرخ)

فرخ (بزن تار)

 

موزیک جدیدو زیبا  و کامل طلوع من معین

 

طلوع من

 

موزیک جدید و فوق العاده زیبا از علی اصحابی و میلاد بیک برای دانلود

 

دست خودت نیست

 

آهنگ جدید و فوق العاده زیبای احسان غیبی با همراهی پارسا چیلیک به نام اعدامی

+ عکس جدید از پارسا چیلیک

+ متن شعر(با دو کیفیت متفاوت)

 

فرمت : Mp3 / کیفیت : 128Kbps

 احسان غیبی و پارسا چیلیک - اعدامی

فرمت : Wma / کیفیت : 64Kbps

 احسان غیبی و پارسا چیلیک - اعدامی 

دانلود متن شعر

 

 

 

آلبوم رضا صادقی

به همراه موزیک ویدیوهای این آلبوم

 

دانلود کل آلبوم در یک فایل زیپ

WMA  64

 

MP3  128

ویدیوهای آلبوم

مصاحبه با رضا صادقی       سرور ۱       سرور ۲

چاره ای ندارم                   سرور ۱        سرور ۲

ممنونم                             سرور ۱        سرور ۲

پشت صحنه                      سرور ۱        سرور ۲

 

 

آهنگ جدید و بسیار زیبای Neorin به نام تو اینو میدونی

دانلود آهنگ 128    سرور 1    سرور 2

دانلود آهنگ 64

 آهنگ بسیار زیبای گروه گلهای بهار نارنج (O.F) به نام امشب با دو کیفیت

دانلود آهنگ  128    سرور 1    سرور 2

دانلود آهنگ  ۶۴

 

آلبوم زیبای سندی

WMA  64
 

 

MP3  128

 

 

آلبوم زیبای علیرضا عصار

WMA  64
MP3  128
|+| نوشته شده توسط Ehsan در دوشنبه 18 دی1385 | موضوع: فیلم و آهنگ
mp3 های جدید جدید 
آلبوم لنگه کفش محسن چاووشی
  1.  
     
    اینم یه آهنگ دیگه از چاوشی
    راه کربلا جدید  و بسیار زیبا               دانلود
 ---------------------------------------------------------------------------------------------------
مصاحبه تلفنی با حامد هاکان ( خیلی از خود متشکره )
 
دانلود
رمز : mohsen0
 
 
موزیک جدید به نام سال نو آدم باش ( حامد هاکان)
 
دانلود
 
 
یه موزیک بسیار زیبا از حامد هاکان البته به صورت کامل ( حتما دانلود کنید )
 
تف به مرامت عوضی ( 128 kbs  )
 
تف به مرامت عوضی ( 24 kbs    )
 
 
 
آخرین آهنگ اجرا شده در ایران و موزیک خدا حافظی
 
دیگه میرم ===== >  حامد هاکان
 
 
لعنت به این رفاقت ( حامد هاکان ) کامل
 
 
 ---------------------------------------------------------------------------------------------------
آخه دل من (از محسن یگانه)           دانلود
 
 ---------------------------------------------------------------------------------------------------
 اینم آهنگی که ۲۶ نفر از بهترین خوانندگان ایرانی برای عید نوروز
 
دانلود
 
 ---------------------------------------------------------------------------------------------------
 
یه روزی ( بنیامین ) جدید و زیبا و درخواستی           دانلود
مدرس ( امیر جسین مدرس )                               دانلود
آتیش پاره ( دی جی امین ) طنز و زیبا                     دانلود
 
 ---------------------------------------------------------------------------------------------------
آموزش  120 صفحه ای هک و بوت که درخواست زیاد داشت
 
دانلود
|+| نوشته شده توسط Ehsan در چهارشنبه 9 فروردین1385 | موضوع: فیلم و آهنگ
MP3 های جدید(عامری و آرش و...) 
 

امید عامری با آلبوم بی اسم

                                                                                     

                                       

برای مشاهده کل آلبوم کلیک کنید

 

  

 Panjere Shabe Iruni

 Ansuye Didar

 Posht e Sahne Zandegi

 Nagu Direh

 Shabe Iruni

 Posht e Sahne

Zemetun

 Buye Hossein Ashura

Parastuha

این آلبوم با همکاری بسیاری از خوانندگان مشهور از جمله : محسن چاوشی .مجتبی وکبیری و فرزاد فرزین و مهدی مقدم و.. ارائه شده است.

 

 

آرش با آلبومcrossfade

  

برای مشاهده کل آلبوم کلیک کنید

 

           

 

 

 

    

  

 Iran Iran                  

 Arash(MintamanRemix)

 Tike Tike Kardi(Dj Aligator Remix)

 Temptation(Cmn Remix

 Man o To(Feat Lucia)

 Boro Boro(Payami Funky Sunday Remix)

 Temptation(Russian Version )

 Arash(Engilish Version)

 Tike Tike Kardi(Balkan fanatics Remix)

 Baskon(100%farsi Version)

 Bego Ey Yar Bego(New version)

 Boro Boro(Saba Rock Remix)

 Arash(Payami Vocal Club)

 Tike Tike Kardi(SodaClub Remix)

 Temptation(Payami Club)

 Boro Boro(Feat Aneela India Version)

 Baskon(Russion Version bonus Track)

        

ماهان با آلبوم جهنم

                                  

برای مشاهده کل آلبوم کلیک کنید

  

 Elnaz

 Jahanam

 Boghze Khaste

 Bego digar

 Mimiram

 Elahe Naz

 Medad Rangi

 Farangis

 

 

شهیاد با آلبوم سفازشی

                                                                                     

                                       

برای مشاهده کل آلبوم کلیک کنید

 

  

 Akhareshe

 Sefareshi

 Bikhiali

 Boro

 Nameh

 Bi to hargez

Khoda be kheir kone

 Amun bede

Bi to hargez(remix)

 Nameh(Sh.remix)

|+| نوشته شده توسط Ehsan در چهارشنبه 9 فروردین1385 | موضوع: فیلم و آهنگ
آلبوم کامل شادمهر عقیلی(پاپ کرن) 
                                                                                     

                                       

برای مشاهده کل آلبوم کلیک کنید

  

 oone-oone

  Mondegar

 PopCorn

 Bia-Inja
 Aghush
 Bi to
 Angize
  Mahal
Mikhastamet

 

|+| نوشته شده توسط Ehsan در پنجشنبه 25 اسفند1384 | موضوع: فیلم و آهنگ
mp3 جدید 

رضا صادقی

                    

برای مشاهده کل آلبوم کلیک کنید

  

 Bakhti

 Delam Barat Misooze

 Bavaram Nemishe

 Sokoote Gham

 Mashghe Eshgh

 Naro

 Beshkan

 Vaghti Rafti

فرزاد فرزین

            

برای مشاهده کل آلبوم کلیک کنید

  

 Track01

 Track02

 Track03

 Track04

 Track05

 Track06

 Track07

Track08

 Track09

محسن یگانه

                                  

برای مشاهده کل آلبوم کلیک کنید

  

 Ghorbate Man

 Hanouz [ New Version ]

 Chi Begam

 Nefrin [ New Version ]i

 Vaghti Nisti

 Koudom Shans

 Vaghti Rafti

akhareshe.com منبع

|+| نوشته شده توسط Ehsan در جمعه 28 بهمن1384 | موضوع: فیلم و آهنگ
آهنگ 84 

علی حسینی

                                  

برای مشاهده کل آلبوم کلیک کنید

  

Rosvat Mikonam

Akharin Nafas

Khazoon

Mosafere_Shab

Karbala

Javooni

Yasaman

Yare_Nefrini

بنیامین

                     

        

برای مشاهده کل آلبوم کلیک کنید

  

 Track01

 Track02

 Track03

 Track04

 Track05 (New)

حامد هاکان جدید

                                                 

                                       

برای مشاهده کل آلبوم کلیک کنید

  

 Ahahita 

 Nameye Akhar

 To Ro Khoda

 BacheGiha Yadet Hast

 Ghanarie Man

Kashki Bemiram

Nazanin Ajab Hosele Dari

 Niloofar(کامل)å

Looti Dast Khosh(New)

هیچ کس

                                  

برای مشاهده کل آلبوم کلیک کنید

  

 Track01

Track02

Track03

Track04

Track05

|+| نوشته شده توسط Ehsan در سه شنبه 25 بهمن1384 | موضوع: فیلم و آهنگ
آشنایی 
در این قسمت قصد دارم لینک های جدید ترین آهنگ های ۸۴ رو براتون بزارم

امیدوارم خوشتون بیاد.

|+| نوشته شده توسط Ehsan در یکشنبه 23 بهمن1384 | موضوع: فیلم و آهنگ

بالا